ناپلی ها آلمانی ها را در هتل زندانی کردند

جلوگیری از درگیری های احتمالی

0 54

با وجود ممنوعیت حضور هواداران آینتراخت فرانکفورت در ناپل اما حدود ۴۰۰ نفر از آن‌ها از طریق سالرنو، باری و برگامو خود را به آن شهر رسانده‌اند.

به گزارش سرخ نیوز، آینتراخت فرانکفورت امشب در بازی برگشت مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف ناپولی برود.

صدها هوادار متعصب آینتراخت در حالی راهی ناپل شدند که به آنها گفته شده بود اجازه ورود به ورزشگاه را ندارند. آنها به محض ورود از سوی نیروهای پلیس ایتالیا اسکورت شده و با چندین اتوبوس به هتلی در این شهر رفتند.

گفته شده که هیچ یک از هواداران و کارمندان این هتل اجازه ندارند بدون اجازه پلیس آنجا را ترک کنند و به این ترتیب به نظر می‌رسد که نقشه پلیس برای جلوگیری از هرگونه درگیری این است که آنها را در هتل زندانی کند.

ناپلی ها آلمانی ها را در هتل زندانی کردند

شب گذشته درگیری چندانی در شهر ناپل گزارش نشد، هرچند در اواخر شب چند نفر از هواداران به یکی از پیتزافروشی‌های این شهر حمله کردند اما به نظر نمی‌رسد که اتفاق خاصی رخ داده باشد.

نگرانی پلیس ایتالیا از این است که درگیری بین هواداران این دو تیم در روز بازی بسیار شدید و جدی باشد و تمام تلاش آنها در این است که از این موضوع جلوگیری کنند. بسیاری از این موضوع می‌ترسند که هواداران این باشگاه آلمانی از هواداران متعصب آتالانتا برای حضور در ورزشگاه کمک بگیرند.

بیشتر بخوانید:  شایعه‌ای که تکذیب شد؛ مانچینی به ناپولی نمی‌رود
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.