امباپه کاپیتان بعدی تیم ملی فرانسه؟

0 56

کیلیان امباپه بعد از درخشش در جام جهانی قطر، نقش مهم‌تری در تیم ملی فرانسه پیدا کرده و با صحبت‌های امروز دیدیه دشان، عملاً می‌توان او را کاپیتان بعدی خروس‌ها دانست.

به گزارش سرخ نیوز، هوگو لوریس در ماه ژانویه امسال و بعد از پایان جام جهانی قطر، از فوتبال ملی خداحافظی کرد تا تیم ملی فرانسه بدون کاپیتان بماند.

امباپه کاپیتان بعدی تیم ملی فرانسه؟

بعد از منتشر شدن خبر خداحافظی لوریس با تیم ملی، ابتدا از رافائل واران، مدافع منچستریونایتد، به‌عنوان جانشین او یاد می‌شد. اما واران هم کمی بعد اعلام کرد با فوتبال ملی خداحافظی کرده است. به این ترتیب، همه نگاه‌ها به کیلیان امباپه دوخته شد که باوجود جوان بودن، در جام جهانی قطر درخشش خارق‌العاده‌ای داشت و بدون شک، بهترین بازیکن خروس‌ها بود.

صحبت‌های امروز دیدیه دشان، سرمربی فرانسه، این ادعاها را عملاً تایید کرد. دشان که تیمش را برای شروع رقابت‌های انتخابی یورو 2024 آماده می‌کند، گفت امباپه یکی از نامزدهای به‌دست آوردن بازوبند کاپیتانی است و بدون شک، صلاحیت این را دارد که بازوبند باارزش خروس‌ها را به بازو ببندد. البته دشان گفت قبل از اینکه تصمیم نهایی‌اش را بگیرد، باید به‌شکل مستقیم و بی‌واسطه با امباپه صحبت کند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی سویا 1 رئال مادرید 2

امباپه کاپیتان بعدی تیم ملی فرانسه؟

دشان در پاسخ به سؤالی در این باره که آیا جانشین هوگو لوریس را انتخاب کرده است گفت:

کیلیان یکی از نامزدهاست ولی قبل از اینکه تصمیم نهایی را بگیرم، باید با کیلیان و بقیه نامزدها مستقیم صحبت کنم. کاپیتان شدن برای یک بازیکن مسئولیت می‌آورد و تعهد او را سنگین‌تر می‌کند. ولی من ترجیح می‌دهم درباره این موضوع در درون تیم صحبت شود نه مقابل رسانه‌ها. شما تصمیم نهایی را خواهید فهمید.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.