جهانبخش: در خانه حمایت هوادارانمان را داریم / فعلا به آژاکس فکر نمی کنیم

نشست خبری علیرضا جهانبخش پیش از دیدار فاینورد مقابل شاختار دونتسک اوکراین

0 107

علیرضا جهانبخش در کنار آرنه اسلوت سرمربی تیم فاینورد در نشست خبری پیش از بازی مقابل شاختار دونتسک اوکراین در لیگ اروپا حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش سرخ نیوز، تیم فوتبال فاینورد هلند پنجشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا به مصاف شاختار دونتسک اوکراین می‌رود. بازی رفت دو تیم با تساوی ۱ – ۱ تمام شد و فاینورد حالا در خانه خود این شانس را دارد تا با غلبه بر نماینده اوکراین به مرحله بعد صعود کند.

فاینورد که صدرنشین لیگ هلند هم هست، پس از این مسابقه و یکشنبه هفته آینده در دیداری حساس به مصاف آژاکس خواهد رفت و این دو مسابقه می‌تواند برای این تیم که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد، حیاتی باشد.

جهانبخش که امروز در نشست خبری پیش از بازی فاینورد با شاختار در کنار «آرنه اسلوت» سرمربی تیمش حضور یافته بود، در این خصوص گفت:

بازی با آژاکس هنوز موضوعی نیست که بازیکنان درباره اش صحبت کرده باشند. بازی پنجشنبه شب برایمان مهم است.

وی درباره اینکه رسانه‌ها عمدتاً درباره بازی با آژاکس صحبت می‌کنند تا دیدار با شاختار، تاکید کرد:

البته که این سخت است اما صادقانه می گویم ما هنوز درباره بازی یکشنبه چیزی نگفته‌ایم. می‌دانیم که آن بازی هم چقدر مهم است ما الان به فکر بازی فردا شب هستیم. اگر همه چیز در این بازی خوب پیش برود، با اعتماد به نفس بیشتری وارد بازی یکشنبه خواهیم شد.

وینگر ایرانی تیم فاینورد خاطرنشان کرد:

در دیدار رفت مقابل شاختار بر بازی مسلط بودیم و گلی دریافت کردیم که سزاوارش نبودیم. در نهایت همه چیز به نتیجه بر می‌گردد. خوشبختانه الان در خانه بازی می‌کنیم و حمایت هواداران را داریم. اگر همان ذهنیت بازی خارج از خانه را نشان بدهیم می‌توانیم یک مرحله دیگر جلو برویم.

بیشتر بخوانید:  ویدئو صحبت های یحیی گل محمدی بعد از قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.