خبر بد برای پاری سن ژرمن و رئال مادرید ؛ بند فسخ قرارداد هالند تغییر کرد

0 34

قابلیت فعال شدن بند فسخ ارلینگ هالند پس از تمدید قرارداد پپ گواردیولا از سال 2024 به سال 2025 منتقل شد.

به گزارش سرخ نیوز، ارلینگ هالند، ستاره نروژی، در تابستان با وجود داشتن پیشنهاد از رئال مادرید ترجیح داد راهی سیتی شود. او چند ماه پیش در یک مصاحبه گفت که چون کریم بنزما در رئال مهاجم شماره یک بود، به پیشنهاد این باشگاه پاسخ رد داد.

چندی پیش سایت انگلیسی اتلتیک گزارش داد که در قرارداد هالند با سیتی بند فسخ 180 میلیون یورویی وجود دارد و از تابستان 2024 نیز قابل فعال شدن است اما نکته جالب اینجاست که بند فسخ تنها برای باشگاه‌های غیرانگلیسی معتبر خواهد بود و هیچ باشگاه انگلیسی نمی‌تواند آن را فعال کند. به عبارتی تیم‌های بزرگ انگلیسی اگر هالند را می‌خواهند، باید مستقیما با سیتی وارد مذاکره شوند و در واقع این انتقال غیرممکن به نظر می‌رسد.

خبر بد برای پاری سن ژرمن و رئال مادرید ؛ بند فسخ قرارداد هالند تغییر کرددر همین رابطه امروز رادیو کاتالونیا ادعا کرد که این بند فسخ به جای سال 2024 از سال 2025 قابل فعال‌شدن است. در واقع در قرارداد هالند بند دیگری وجود داشت که بر اساس آن در صورت تمدید قرارداد گواردیولا، فعال‌شدن بند فسخ ستاره نروژی یک سال به تعویق می‌افتاد. پپ نیز اخیرا قراردادش را تا 2025 تمدید کرد تا بند فسخ هالند نیز از 2024 به 2025 منتقل شود. این بدون شک خبر بدی برای باشگاه‌های خواهان هالند است.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی پورتو 3 ویتوریا گیمارش 0
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.