رکورد عجیب مربیان ایتالیایی در جام باشگاه های اروپا!

0 60

در پایان مرحله یک هشتم نهایی جام باشگاه های اروپا رکوردی قابل ملاحظه برای مربیان ایتالیایی رقم خورد.

به گزارش سرخ نیوز، مرحله یک هشتم نهایی معتبرترین رقابت‌های باشگاهی اروپا به پایان رسید و نکته جالب توجه حضور سه تیم ایتالیایی اینتر، ناپولی و آث میلان در جمع برترین تیم‌های اروپایی است.

این در حالی است علاوه بر این موفقیت، برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا، 4 مربی ایتالیایی به مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه‌های اروپا راه یافتند و به نوعی می‌توان گفت در این دوره از رقابت‌ها مربیان ایتالیایی اعاده حیثیت کردند.

کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید، لوچیانو اسپالتی با ناپولی (در یک چهارم نهایی برای اولین بار در تاریخ خود) ، سیمونه اینزاگی با اینتر و در نهایت استفانو پیولی با میلان، مربیانی هستند که به این موفقیت دست یافته‌اند و تلاش خواهند کرد تا بتوانند یکی از چهار تیم مرحله نیمه نهایی باشند.

قرعه کشی مرحله یک‌ چهارم نهایی قراراست جمعه ۲۶ اسفند در زوریخ برگزار شود و تیم‌ها رقبای خودشان را در این مرحله خواهند شناخت.

بیشتر بخوانید:  علاقه النصر عربستان به جذب سرمربی پیشین رئال مادرید

احتمال اینکه تیم‌های این ۴ سرمربی به هم برخورد نکند بسیار کم است اما در صورت وقوع این احتمال امکان دارد این اسامی یکدیگر را در مرحله نیمه نهایی ملاقات کنند و این رکورد ادامه پیدا کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.