تاثیر غیبت عمری در ترکیب پرسپولیس

پدیده به بازی حساس فصل می رسد؟

0 100

مصدومیت محمد عمری خبر بدی برای پرسپولیس در آستانه بازی بزرگ دربی بود.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، بحران مصدومیت کماکان همراه پرسپولیس است و ظاهراً قصد ندارد حالا حالاها دست از سر این تیم بردارد. همین که یک بازیکن بهبود پیدا می کند، نفر بعدی جایش را پر می کند! این مسئله باعث شده تا گل محمدی هیچوقت نتواند با تیم کامل در بازی ها حاضر باشد و به همین دلیل در چند دیدار اخیر نتوانست از کمال کامیابی نیا و شیخ دیاباته استفاده کند. در حالیکه این دو ستاره بعد از هفته ها غیبت، چند روزی بود در تمرینات گروهی شرکت داشتند، اکنون نوبت به ۳ بازیکن دیگر رسیده تا دچار آسیب دیدگی شوند. این طور که سرمربی پرسپولیس گفته است سیامک نعمتی و محمد عمری قادر به همراهی این تیم مقابل مس نیستند، اما احتمال حضور دانیال اسماعیلی فر در بازی امروز وجود دارد و باید دید گل محمدی ریسک استفاده از این مدافع کلیدی را در آستانه دربی به جان می خرد یا از وحدت هنانوف در ترکیب استفاده می کند؟

بیشتر بخوانید:  مهدی تاج به تازه واردها خوش آمد گفت

تاثیر غیبت عمری در ترکیب پرسپولیس

اسماعیلی فر و عمری از جمله نفرات تاثیرگذار پرسپولیس در فصل جاری بوده اند که غیبت شان در بازی امروز می تواند به ضرر این تیم تمام می شود. البته مصدومیت مدافع سرخ ها جزئی است، ولی اینکه وضعیت آسیب دیدگی عمری در چه حدی است هنوز معلوم نیست. این بازیکن ریز نقش در بازی با ملوان نیز به دلیل همین اتفاق بیشتر از یک نیمه نتوانست بازی کند و جای خود را به سینا اسدبیگی داد. این برای چندمین بار بود که او در جریان بازی ها دچار آسیب دیدگی می شد و این طور که به نظر می رسد پدیده آینده دار سرخ ها با دیاباته سر این موضوع کورس گذاشته است! خوشبختانه عمری برخلاف هم تیمی تنومندش، اهل دوری های طولانی مدت نیست و معمولا با کمی استراحت توانسته خود را به بازی ها برساند. باید امیدوار بود شرایط باز هم چیزی خلاف این نباشد. این بازیکن چند پسته که از سرعت و قدرت حفظ توپ خوبی برخوردار است می‌تواند پازل تاکتیکی پرسپولیس را در خط حمله تکمیل کند و هرگاه در ترکیب بوده در هجومی تر شدن بازی و نتیجه گیری این تیم تاثیر مثبتی داشته است. بنابراین حضورش در بازی های باقی مانده ضروری به نظر می رسد.

بیشتر بخوانید:  حسین ماهینی: من و سیدجلال مکمل یکدیگر هستیم/ دیگر کُری نمی خوانم

تاثیر غیبت عمری در ترکیب پرسپولیس

آن چه در این بین نگران کننده می آید مبهم بودن شرایط وی برای بازی با استقلال است. دیداری که فارغ از حساسیت های همیشگی، نتیجه آن در تعیین قهرمان این فصل تاثیرگذار خواهد بود. اما همه چیز به شکل عجیبی، قبل از این مسابقه مهم بر علیه پرسپولیس جریان گرفته است. از یک طرف نیمی از نفرات تیم سه اخطاره هستند و از سوی دیگر همان طور که اشاره شد مصدومیت های سریالی بازیکنان همچنان ادامه دارد که این مسئله گل محمدی را برای بازی امروز با مس با چالش جدی مواجه کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.