حضور مندس در بارسلون درباره آینده آنسو فاتی

0 9

حضور ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های آنسو فاتی و لامین یامال، در شهر بارسلون به شایعات درباره آینده این دو ستاره بارسا به خصوص آنسو فاتی دامن زده است.

به گزارش سرخ نیوز، ژرژ مندس به‌عنوان یکی از مشهورترین مدیران برنامه دنیای فوتبال، به‌عنوان مدیریت برنامه‌های سه بازیکن بارسلونا، امروز در شهر بارسلون دیده شد. آینده آنسو فاتی، الکس بالده و لامین یامال در بارسلونا به مذاکراتی بستگی دارد که به‌زودی بین مندس و مدیران باشگاه برگزار خواهد شد.

این مدیر برنامه‌های پرتغالی، درحال خروج از فرودگاه شهر بارسلون با سؤالات خبرنگاران مواجه شد و تأیید کرد که برای مذاکره با مدیران بارسا به این شهر سفر کرده و در روزهای آینده با آن‌ها دیدار خواهد کرد. رسانه‌های کاتالان گزارش دادند که ژرژ مندس، امروز بعدازظهر به‌همراه گروهی از همکارانش در فرودگاه ال‌پرات شهر بارسلون به زمین نشست.

دیاریو اسپورت می‌گوید هدف اصلی مندس از این سفر، مذاکره درباره آینده آنسو فاتی است. او ظرف چند ساعت آینده، با وکلای فاتی و خود او دیدار خواهد کرد تا به شکل بی‌واسطه متوجه شود که آنسو از شرایط خود در بارسا راضی است و درباره آینده‌اش چه فکر می‌کند.

بیشتر بخوانید:  خلاصه بازی وایادولید 3 بارسلونا 1

اما علاوه‌بر فاتی، مدیریت برنامه‌های الکس بالده و لامین یامال هم برعهده مندس است. یامال پانزده ساله که در روزهای اخیر به‌شدت مورد توجه قرار گرفته، بدون شک پدیده‌ای است که بارسا به‌هیچ‌وجه قصد رها کردنش را ندارد. باید دید آیا در مذاکرات ایجنت پرتغالی با مدیران بارسا درباره شرایط این پدیده پانزده ساله هم صحبت خواهد شد؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.