یک خبرنگار زن اسپانیایی به خاطر یک سوال تهدید به قتل شد

0 32

یک خبرنگار زن اسپانیایی می‌گوید به دلیل سوالی که در نشست خبری کارلو آنچلوتی از او پرسیده با سیلی از توهین‌ها و تهدیدهای جدی مواجه شده است.

به گزارش سرخ نیوز، ماریو موران، خبرنگار زن شبکه تلویزیونی اسپانیایی GOL TV، می‌گوید در نشست خبری کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، سؤالی از او درباره وینیسیوس پرسیده و به‌دلیل این سؤال، با موجی از توهین‌های شدید و تهدیدهای جدی مواجه شده است که برایش شوکه‌کننده بوده و باعث شده احساس خطر کند.

موران در جریان کنفرانس خبری آنچلوتی پیش از دیدار رئال مادرید با سوسیداد سؤالی درباره وینیسیوس، مهاجم برزیلی، از او پرسید که جنجالی شد.

یک خبرنگار زن اسپانیایی به خاطر یک سوال تهدید به قتل شد

زمانی که در نشست خبری آنچلوتی نوبت به این خبرنگار رسید، او از سرمربی رئال پرسید:

به‌نظر شما اگر به‌خاطر اعتراض‌های همیشگی وینیسیوس به داورها، به او کارت قرمز نشان داده شود، عادلانه نخواهد بود؟

آنچلوتی پاسخ خود به موران را با خنده شروع کرد و گفت:

کارت قرمز؟ نه، او نیازی به قرمز ندارد. یک عالمه کارت زرد به او داده‌اند و فقط جای کارت قرمز خالی است. نه، همین کافی است.

اما هواداران وینیسیوس و رئال مادرید از این سؤال خبرنگار زن اسپانیایی خشمگین شده و موجی از انتقادهای توهین‌آمیز علیه او به راه انداختند. بیشتر این توهین‌ها به ماریا موران، ازطریق حساب توئیتری او انجام شده است.

بیشتر بخوانید:  ستاره لیورپول در رادار رئال مادرید

یک خبرنگار زن اسپانیایی به خاطر یک سوال تهدید به قتل شد

این خبرنگار با انتشار یک توئیت گفت توهین‌ها و تهدیدها آنقدر جدی است که او را نگران کرده است. او با انتشار بخشی از پیام‌های تهدیدآمیز نوشت:

فقط به‌خاطر یک سؤال، من و دخترم را به قتل تهدید کردند و انواع و اقسام توهین‌های شنیع را دیدیم. همه این‌ها به پلیس اسپانیا ارسال شده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.