تظاهرات در پاریس علیه مسی + عکس

0 23

هواداران پاری سن ژرمن دقایقی پیش در مقابل دفتر این باشگاه تجمع کردند و علیه لیونل مسی شعارهایی توهین‌آمیز سر دادند.

به گزارش سرخ نیوز، بعد از سفر غیرمنتظره لیونل مسی به عربستان در روزهای اخیر و تعلیق دو هفته‌ای او توسط پاری سن ژرمن، به‌نظر می‌رسد بحران در رابطه این ستاره آرژانتینی با باشگاه فرانسوی از کنترل خارج شده است.

امشب در شهر پاریس در مقابل دفتر باشگاه پاری سن ژرمن اتفاقاتی افتاد که از آن‌ها می‌توان به‌عنوان پایانی تلخ بر ماجراجویی فرانسوی مسی یاد کرد. هواداران پاری سن ژرمن که پیش از این هم با سوت زدن و هو کردن لئو مسی در بازی‌های خانگی نشان داده بودند از او دل خوشی ندارند، امشب با حضور در مقابل دفتر باشگاه در پایتخت فرانسه علیه ستاره آرژانتینی شعارهایی تند سر دادند.

تظاهرات در پاریس علیه مسی + عکس

با این شرایط، ادامه حضور مسی در پاری سن ژرمن غیرممکن است و از همین حالا باید جدایی او در ماه ژوئن را قطعی دانست.

خبرنگاران فرانسوی که امشب برای دریافت آخرین خبرها درباره تعلیق لیونل مسی در مقابل دفتر پاری سن ژرمن حضور داشتند، با مشاهده جمع شدن هواداران شوکه شدند، اما شگفت‌زدگی آن‌ها با شروع شعارها به اوج رسید. گزارش‌ها حاکی است ده‌ها نفر از هواداران پاریسی مشغول سر دادن شعارهایی تند و توهین‌آمیز علیه لئو مسی هستند.

بیشتر بخوانید:  لیونل مسی رکورد رونالدو را شکست: آقای گل 5 لیگ معتبر اروپایی!

تظاهرات در پاریس علیه مسی + عکس

سفر مسی به عربستان به این شایعات دامن زده که پیوستن به یک باشگاه عربستانی یک گزینه محتمل برای ابرستاره آرژانتینی است. در سوی دیگر، دو باشگاه بارسلونا و اینترمیامی هم دیگر گزینه‌های جدی او هستند. بلوگرانا مدتی است بی‌وقفه از بازگشت مسی صحبت می‌کند و مالک اینترمیامی، دیوید بکهام، هم اخیراً شخصاً به پاریس رفت و با حضور در تمرین پی‌اس‌جی، با مسی صحبت کرد.

در تحولی دیگر، فابریتزیو رومانو مدعی است مسی در روزهای اخیر به این نتیجه نرسیده که بهتر است پاریس را ترک کند و تصمیم قطعی او از یک ماه پیش گرفته شده بود.

هواداران پاری سن ژرمن علیه مسی شعارهای رکیک سر می‌دهند. آن‌ها نیمار و ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه، را هم بی‌نصیب نگذاشتند. هواداران علیه ستاره برزیلی تیم‌شان شعار می‌دهند:

نیمار جدا شو.

آن‌ها خواهان استعفای ناصر الخلیفی هستند و با این شعار به استقبال او رفته‌اند.

ناصر، ناصر، استعفا استعفا

تظاهرات در پاریس علیه مسی + عکس

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.