رقیب جدید رومن رینز مشخص شد / بازگشت دشمن قدیمی!

0 1,142

کمپانی WWE رقیب جدیدی برای رومن رینز درنظر گرفته است؛ رقیبی که با او غریبه نیست.

به گزارش سرخ نیوز، رومن رینز پس از دفاع از عنوان قهرمانی خود در رسلمنیا ۳۹ برابر کودی رودز، در حال حاضر بدون رقیب به نظر می‌رسد و در رویداد Backlash نیز غایب خواهد بود.

پس از درفت WWE و تغییر و تحولات صورت گرفته، واضح است که رینز و کودی رودز، دو نام و چهره اصلی کمپانی، فعلا رقیب مستقیم یکدیگر نخواهند بود چرا که در برندهای جداگانه فعالیت خواهند کرد. حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که خط داستانی جدیدی برای رومن رینز درنظر گرفته شده و حریف بعدی، یک دشمن قدیمی بوده و او کسی نیست جز ای جی استایلز!

از سرگیری یک دشمنی قدیمی بین رومن رینز و ای جی استایلز

ای جی استایلز و رومن رینز با هم غریبه نیستند و پیش از این، بارها برابر یکدیگر قرار گرفته‌اند. در واقع، استایلز سال گذشته با رینز روبرو شد و علی‌رغم تلاش‌های زیاد، رومن رینز او را شکست داده و از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد. شنیده‌ها حاکی از آن است که ای جی استایلز دشمنی خود را با «رئیس قبیله» دوباره شعله ور خواهد کرد 

بیشتر بخوانید:  با وجود رکورد 1000 روز پادشاهی؛ رومن رینز نمی‌تواند از سی ام پانک عبور کند!

ای جی استایلز در درفت امسال WWE به همراه گروه O.C که رهبری آن را عهده دارد، از برند RAW به SmackDown رفت و بنظر می‌رسد که درگیری او با رینز، از همانجایی که در سال گذشته متوقف شده بود، از سر گرفته خواهد شد. اگرچه هر دو کشتی‌گیر در سال 2022 یک مسابقه برگزار کردند اما آخرین مبارزه آن‌ها که پخش تلویزیونی داشت، به رویداد Extreme Rules در سال 2016 برمی‌گردد که رومن رینز در آن به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی خود را حفظ کرد.

رقیب جدید رومن رینز مشخص شد / بازگشت دشمن قدیمی!

لازم به ذکر است که ای جی استایلز به تازگی از آسیب دیدگی مچ پا که در دسامبر ۲۰۲۲ گریبانگیر او شد، بازگشته است. با توجه به اینکه ای جی استایلز حریف بالقوه بعدی رومن رینز است، فرصت خوبی دارد تا دوباره دشمنی خود را با رومن رینز شعله ور کند و به احتمال زیاد، بزودی شاهد مبارزه این دو کشتی‌گیر برای عنوان قهرمانی خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:  با وجود رکورد 1000 روز پادشاهی؛ رومن رینز نمی‌تواند از سی ام پانک عبور کند!

بیشتر بخوانید:

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.