سرنا ویلیامز در 41 سالگی باردار است

پیشکسوت تنیس بانوان در مت گالا 2023

0 50

سرنا ویلیامز و هسمرش با حضور در مت گالا 2023 اعلام کردند که فرزند دیگری را در راه دارند.

به گزارش سرخ نیوز، سرنا ویلیامز در انتظار فرزند دومش است و مانند کاری که ریحانا در سوپر بول ۲۰۲۳ انجام داد، در مت گالا ۲۰۲۳ به دنیا نشان داد که باردار است.

سرنا قبل از رسیدن به مت گالا و رفتن روی فرش قرمز پستی در مورد بارداری خود در اینستاگرام منتشر کرد. در تصاویر، می‌توان او را با یک لباس شیک و سیاه و سفید گوچی دید. قهرمان ویمبلدون زیر عکس نوشت:

«از اینکه آنا وینتور ما ۳ نفر را به مت گالا دعوت کرد، بسیار هیجان‌زده شدم»

یعنی همسرش الکسیس اوهانیان، فرزند متولد نشده آنها و خودش.

تصویر سرنا ویلیامز در مت گالا 2023

سرنا ویلیامز در 41 سالگی باردار است

سرنا ویلیامز خیلی تلاش کرد که بین زندگی حرفه‌ای و خانوادگی خود تعادل ایجاد کند و در نهایت تصمیم گرفت از تنیس کناره‌گیری کند تا بر خانواده‌اش تمرکز کند. او جملاتی بسیار احساسی در مورد بازنشستگی خود نوشت:

«من هرگز کلمه بازنشستگی را دوست نداشتم. برای من کلمه مدرنی نیست. من به آن به عنوان یک گذار نگاه می‌کنم، اما می‌خواهم در مورد کلمه‌ای که به کار می‌برم حساس باشم. شاید بهترین کلمه در مورد آنچه که من در حال انجامش هستم «تکامل» باشد. من اینجا هستم تا به شما بگویم که از تنیس دور می‌شوم و به سمت چیزهای دیگری که برایم مهم هستند پیش می‌روم. من چند سال پیش بی سر و صدا شرکت Serena Ventures را راه‌اندازی کردم، خیلی زود بعد از آن، تشکیل خانواده دادم. می‌خواهم این خانواده را بزرگ کنم.»

بیشتر بخوانید:  ونوس و سرنا ویلیامز ؛ کارداشیان های دنیای تنیس
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.