شایعه داغ: احمد نوراللهی در رادار رقیب رونالدو

لژیونر ایرانی راهی الاتحاد می شود؟

0 14

باشگاه الاتحاد صدرنشین لیگ عربستان، در پی به خدمت گرفتن احمد نوراللهی، ستاره ایرانی شباب الاهلی است.

به گزارش سرخ نیوز، پیشنهاد الاتحاد به احمد نوراللهی، شایعه ای است که از روز گذشته در برخی از رسانه ها منتشر شد. یک صفحه توئیتری ایرانی که به زبان فرانسوی اقدام به انتشار اخبار فوتبال ایران می کند، مدعی شد که بازیکن ایرانی شباب الاهلی مورد توجه صدرنشین کنونی فوتبال عربستان قرار گرفته است.

همین موضوع کافی بود تا این خبر به سرعت در فضای مجازی عربستان و کشورهای عربی منتشر شود. صفحه توئیتری و پرمخاطب «سهم» با بیش از 800 هزار فالوئر، این خبر را بازنشر کرد و پس از آن بود که دیگر رسانه ها نیز از پیشنهاد الاتحاد به نوراللهی خبر دادند.

شایعه داغ: احمد نوراللهی در رادار رقیب رونالدو

رسانه سعودی اسپورت نوشت الاتحاد که به دلیل پرونده عبدالرزاق حمدالله در زمستان گذشته از جذب بازیکن محروم بود، قصد دارد تا احمد نوراللهی را به خدمت بگیرد و هیئت مدیره این باشگاه به ریاست أنمار الحائلی در پی جذب ستاره ایرانی شباب الاهلی است.

بیشتر بخوانید:  شاگردان ایمان مبعلی قهرمان لیگ امارات شدند

شایعه داغ: احمد نوراللهی در رادار رقیب رونالدو

سعودی اسپورت در ادامه نوشت: قرارداد احمد نوراللهی در تابستان پیش رو به پایان می رسد و الاتحاد قصد دارد تا این بازیکن را به عنوان جانشین برونو هنریکه انتخاب کند.

شایعه داغ: احمد نوراللهی در رادار رقیب رونالدو

رسانه وین وین عراق نیز به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت: الاتحاد جده قصد دارد در تابستان پیش رو، احمد نوراللهی را از شباب الاهلی به خدمت بگیرد. این تیم که پس از سالها در آستانه کسب قهرمانی عربستان است، به دنبال تقویت خط میانی خود برای فصل بعد است.

پس از بهبود روابط سیاسی میان ایران و عربستان، این دومین شایعه رسانه ها درخصوص حضور یک فوتبالیست ایرانی در کشور عربستان است. پیش از این نیز عنوان شد که مهدی طارمی مورد توجه باشگاه الهلال قرار گرفته است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.