شوک بزرگ به مدیریت باشگاه؛ مغزهای نقل و انتقالات بارسلونا رفتنی شدند

0 35

با اعلام باشگاه بارسلونا، متئو آلِمانی، مدیر ورزشی موفق این باشگاه، در پایان فصل رسما جدا خواهد شد. همچنین یوردی کرویف، مدیر ورزشی بارسلونا هم تمایلی به ماندن ندارد.

به گزارش سرخ نیوز، شب گذشته بود که رسانه‌های اسپانیایی خبر از جدایی قطعی متئو آلِمانی از بارسلونا دادند. مدیر بخش فوتبال بارسلونا پس از دریافت پیشنهادی عالی از استون ویلا تصمیم به ترک بارسلونا گرفته و با اتمام قراردادش در 30 ژوئن رفتنی خواهد بود.

شوک بزرگ به مدیریت باشگاه؛ مغزهای نقل و انتقالات بارسلونا رفتنی شدند
متئو آلِمانی، مدیر ورزشی بارسلونا

آلِمانی فرد مورد اعتماد خوان لاپورتاست و از شروع دوره جدید ریاست او، همواره در کنارش بوده و نقش مهمی در موفقیت‌های این فصل بارسلونا داشته است. طبق ادعای آاس و مارکا، حالا یوردی کرایف، فرزند یوهان کرایف نیز سودای جدایی دارد و مطمئن نیست که قراردادش را تمدید کند. یوردی کرایف، مدیر ورزشی بارسلوناست و همراه با آلِمانی و ژاوی، سه ضلع مثلث موفق تیم مدیریت ورزشی باشگاه کاتالان هستند. با جدایی آلِمانی و یوردی کرایف، ژاوی در بارسلونا تنها خواهد ماند.

شوک بزرگ به مدیریت باشگاه؛ مغزهای نقل و انتقالات بارسلونا رفتنی شدند
یوردی کرایف، فرزند یوهان کرایف و مدیر ورزشی بارسلونا

مارکا در این رابطه نوشته است که کرایف بسیار به آلِمانی اعتماد دارد و حالا مشخص نیست با جانشین او نیز همین ارتباط را داشته باشد. او همواره دوست دارد تصمیم‌گیرنده اصلی در مورد آینده‌اش باشد و به همین دلیل قراردادی یک‌ساله با بارسا امضا کرد. باشگاه هنوز برای جانشینی آلِمانی تصمیم نگرفته و با جدایی احتمالی کرایف، بارسلونا در آستانه نقل و انتقالات تابستانی با معضلی غیرمنتظره روبه‌رو خواهد شد.

بیشتر بخوانید:  24 ساعت حیاتی: مسی راهی آمریکا می شود؟
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.