موسوی: غیبت عبادی‌ پور به ما لطمه می‌ زند/ معتاد شده‌ ام!

0 53

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: امسال از حضور بازیکن تاثیر گذاری مثل میلاد عبادی‌ پور محروم هستیم که این موضوع به ما لطمه خواهد زد.

به گزارش سرخ نیوز، در مجموع تیم ملی شانس خیلی خوبی در مسابقات دارد و بازیکنان همه در حال تلاش برای موفقیت و برگزاری تمرینات منظم هستند. شرایط نسبت به سال گذشته بهتر است و امیدوارم شرایط مدیریتی فدراسیون نیز به گونه‌ای پیش برود که حمایت‌های بیشتری از تیم شود تا انشاالله نتایج بهتری بگیریم، زیرا قطعا این موارد به هم ارتباط دارد و لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

محمد موسوی بازیکن تیم ملی والیبال درباره کاهش وزنش گفت: من همیشه 95 کیلوگرم بودم و در حال حاضر 94 کیلوگرم هستم و کاهش خاصی نداشتم. دو ماه بعد از لیگ تمرین فشرده نداشتم و شاید دلیل کاهش وزن این موضوع باشد.

وی تصریح کرد: در مجموع تیم ملی شانس خیلی خوبی در مسابقات دارد و بازیکنان همه در حال تلاش برای موفقیت و برگزاری تمرینات منظم هستند. شرایط نسبت به سال گذشته بهتر است و امیدوارم شرایط مدیریتی فدراسیون نیز به گونه‌ای پیش برود که حمایت‌های بیشتری از تیم شود تا انشاالله نتایج بهتری بگیریم، زیرا قطعا این موارد به هم ارتباط دارد و لازم و ملزوم یکدیگر هستند.

موسوی درباره کاهش وزنش گفت: من همیشه 95 کیلوگرم بودم و در حال حاضر 94 کیلوگرم هستم و کاهش خاصی نداشتم. دو ماه بعد از لیگ تمرین فشرده نداشتم و شاید دلیل کاهش وزن این موضوع باشد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره دغدغه کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: امسال سرمربی تیم ملی بواسطه آقای کارخانه از من درخواست همکاری کرد و من همیشه در خدمت تیم ملی هستم و خواهم بود اما به شرطی که شرایط مهیا باشد.

بیشتر بخوانید:  موسوی : چرا فقط از بازی با ژاپن صحبت می شود؟

موسوی تصریح کرد: درباره شرایط تیم ملی با آقای عطایی صحبت کردم که شامل یک سری مسائل فنی بود که نمی‌خواهم درباره آن‌ها صحبت کنم، زیرا موضوعات کارشناسی است. اما باید بتوانیم از تمام ظرفیت بازیکنان استفاده کنیم و کاری به سن و سال نداشته باشیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال ادامه داد: موضوع مهم دیگر تعداد و کیفیت پروازها برای حضور در مسابقات است که به‌رغم اطلاع از مشکلات مالی، درخواست کردیم مناسب باشد، زیرا بازیکنان با دو متر به بالا قد در پروازهای معمولی خیلی خسته می‌شوند و نیاز به استراحت یک هفته‌ای برای برطرف کردن این مشکلات پروازی خواهند داشت.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم بازیکنان تیم ملی کارایی لازم را داشته باشند، باید این موانع برطرف شود. من سال گذشته درباره مکمل صحبت کردم که یکی از موضوعات شرایط مناسب اردو است، اما خیلی موارد دیگر نیز باید رعایت شود که باید مدنظرم قرار گیرد. شرایط تغذیه و اسکان هم مهم است که خوشبختانه امسال اسکان در هتل شد که شرایط خیلی خوبی دارد.

موسوی تاکید کرد: امسال در مجموع شرایط بهتر است و گام‌های برداشته‌شده که نشان‌دهنده توجه به تیم ملی است. در گذشته تیم ملی والیبال برای مردم خیلی مهم بود و الان برخی احساس می‌کنند که این‌گونه نیست، که به نظرم من این موضوع درست نیست، زیرا مردم همچنان والیبال را دنبال می‌کنند. تیم ملی ضعیف نشده و سال گذشته در فینال لیگ ملت‌ها حضور داشت و نباید مردم احساس کنند که ضعیف شده و اصحاب رسانه در این زمینه می‌توانند کمک کنند. باید کاری کنیم که والیبال همانند سال‌های گذشته نقل محافل شود و مردم از تماشای آن لذت ببرند و انشاالله در مسابقات آینده نتیجه خوبی بگیریم.

بیشتر بخوانید:  آخرین رنکینگ والیبال جهان برای تیم های ملی / لهستان بهترین دنیا + عکس

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره شناختش از مربی تمرین‌دهنده تیم ملی که به زودی به اردو ملحق خواهد شد، گفت: من با این مربی هم‌تیمی بودم و مقابل او بازی نکردم. در تیم ملی مردان لهستان و زنان آلمان نیز کمک هاینن بوده و امسال هم در پلاس لیگا مسئولیت یک تیم را قبول کرده است. چند بازیکن ایرانی را نیز مدنظر داشت. دوست من است و ارتباط خوبی با هم داریم.

وی ادامه داد: پاول متئوس وییسکی در مجموع انسان سالم، والیبال بلد و به روز است. البته قرار نیست کار خاصی کند و احتمالا به تمرینات شکل بهتری خواهد داد شاید هم منظم‌تر شود و قطعا تیم ملی والیبال ایران از تجربه‌های این مربی استفاده خواهد کرد.

تیم ملی والیبال ایران در سال سرنوشت‌ساز 1402 در چهار رویداد مهم لیگ ملت‌ها 2023 در کشورهای ژاپن، هلند، آمریکا و لهستان (16 خرداد تا یکم مرداد)، قهرمانی مردان آسیا در ایران (27 مرداد تا 4 شهریور)، بازی‌های آسیایی در چین (28 شهریور تا چهارم مهر) و رقابت‌های انتخابی المپیک برزیل (8 تا 16 مهر) شرکت می‌کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.