پاری سن ژرمن از لیونل مسی انتقام گرفت

عربستان بهانه شد

0 42

مدیران باشگاه پاری سن ژرمن به دلیل تعلل مسی برای تمدید قرارداد به دنبال انتقام بودند که با سفر ستاره آرژانتینی به عربستان، این موقعیت فراهم شد.

به گزارش سرخ نیوز، نشریه «موندو دپورتیوو» اسپانیا خبر داد باشگاه پاری سن ژرمن طبق اخبار رسیده از فرانسه لیونل مسی ابرستاره آرژانتینی را می خواهد به دلیل سفر بدون اجاره به عربستان دو هفته محروم کند.

مسی به همراه خانواده اش طبق قراردادی که دولت عربستان امضا کرده بود تا تبلیغ فرهنگ این کشور را داشته باشد روز گذشته در این کشور حضور پیدا کرد. سفر تبلیغانی مسی به عربستان بدون اجازه باشگاه پاریس انجام شد.

به همین خاطر رسانه فرانسه از عصبانیت مدیران باشگاه پاریسی علیه مسی خبر دادند. طبق گزارش ها پاری سن ژرمن می خواهد مسی را به خاطر این اقدام غیرقانونی اش برای مدت 2 هفته محروم کند.

پاری سن ژرمن از لیونل مسی انتقام گرفت

اما رسانه اسپانیایی پشت پرده این عصبانیت پاریس را سفر مسی به عربستان نمی داند. مدیران پاریس به دلیل مخالفت مسی چندین باره مسی برای تمدید قراردادش از این بازیکن به شدت عصبانی بوده به همین خاطر منتظر بهانه ای بوده تا انتقامش را از مسی بگیرد. سفر بدون اجازه مسی به همراه خانواده اش بهترین بهانه و فرصت برای انتقام از این بازیکن بود و باشگاه پاریسی اقدامات لازم را در این زمینه انجام داد.

بیشتر بخوانید:  پیام خداحافظی نیمار برای مسی/ آنطور که فکر می‌ کردیم نشد اما...

مسی تصمیم خود را برای جدایی از پاریس گرفته و روابطش با مدیران باشگاه فرانسوی شکرآب است. بارسلونا و عربستان دو مشتری جدی ابرستاره آرژانتینی هستند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.