پاری سن ژرمن قرارداد مسی را تمدید نخواهد کرد

سبک جدید مدیریت در پاری سن ژرمن

0 50

تعلیق دو هفته‌ای لیونل مسی ، به دلیل سفر بی‌اجازه‌اش به عربستان، امری که در پاری سن ژرمن بی‌سابقه بوده، می‌تواند نشانگر شروع دوره‌ای جدید از مدیریت ستاره‌ها در پاریس باشد.

به گزارش سرخ نیوز، گزارش‌ها حاکی از این است که باشگاه پاری سن ژرمن مصمم است برای همه بازیکنان، فارغ از شهرت و اهمیت‌شان، یک استاندارد واحد را پیاده کند و این باور را از بین ببرد که بازیکنان سلبریتی تیم، هرکاری دوست دارند را انجام می‌دهند.

هم‌اکنون خیلی‌ها بر این باورند که برخورد مسی با باشگاه، نشان‌دهنده نگاه از بالای بازیکنان معروف تیم به پی‌اس‌جی است و باید با این مشکل به طور ریشه‌ای برخورد شود.

البته مجازات بازیکنان براساس شدت رفتارشان خواهد بود. برای مثال، انتقاد کیلیان امباپه از وضعیت فروش بلیت بازی‌های کل فصل با رفتار مسی که بی‌اجازه کشور را ترک کرده و در یک تمرین هم غایب بوده، یکی نیست.

ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه می‌خواهد عصر نازپروردگی را در پایتخت فرانسه تمام کند و این مسئله هم در برخورد با مسی و هم در برنامه‌های باشگاه برای تابستان قابل مشاهده است.

پی‌اس‌جی تابستان کمتر روی خرید ستاره‌ها تمرکز می‌کند و بیشتر روی ساختن یک تیم جوان و ترجیحا فرانسوی حول امباپه تمرکز خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  راموس با خاطره خوش پاری سن ژرمن را ترک می کند

به این ترتیب، قرارداد مسی تمدید نخواهد شد و حتی امکان دارد نیمار نیز به یک تیم دیگر واگذار شود؛ چرا که این ستاره‌ها نتوانستند پی‌اس‌جی را به هدف نهایی‌اش، یعنی بردن لیگ قهرمانان نزدیک کنند، کاری که شاید با رویه جدید باشگاه، امکان‌پذیرتر باشد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.