علت غیبت غیرمنتظره ستاره هالیوود در مت گالا فاش شد/ چرا بن افلک همراه جنیفر لوپز نبود؟

0 56

علت اینکه چرا بن افلک در مراسم مت گالا، جنیفر لوپز را همراهی نکرد، مشخص شد.

به گزارش سرخ نیوز، جنیفر لوپز یکی از هنرمندانی بود که در مراسم مت گالا که در موزه هنر متروپولیتن نیویورک برگزار شد، در کانون توجهات بود. در جریان این مراسم بسیاری از سلبریتی‌ها همراه با همسرانشان روی فرش قرمز رفتند، ولی هواداران «بنیفر» از دیدن اینکه بن افلک در این مراسم همسرش را همراهی نکرد، ناامید و ناراحت شدند.

چرا بن افلک با جنیفر لوپز در مت گالا حاضر نشد؟

با وجودی که جی لو، به تنهایی نیز چشمگیر و جذاب بود، اما همیشه دیدن او در کنار همسرش برروی فرش قرمز جذابیت خاص خودش را دارد. اما سؤالی که مطرح شد این بود که افلک چرا در این مراسم حضور نیافت؟

طبق گزارش دیلی میل، بن افلک به‌دلیل تعهدات کاری‌اش، فرصت حضور در این مراسم را از دست داد. او این روزها در حال فیلم‌برداری فیلم جدیدش به نام »The Instigators» با همکاری مت دیمون است. البته جنیفر لوپز هم در این مراسم تنها نبود و خواهر 51 ساله‌اش، لیندا لوپز را در کنار خود می‌دید.

بیشتر بخوانید:  روز های خوش زندگی بن افلک و جنیفر تمام شده است

چرا بن افلک همراه جنیفر لوپز نبود؟تا به امروز هرگز زوج جنجالی بنیفر با هم در مراسم مت گالا شرکت نکرده‌اند. در سال 2021 آن‌ها هر یک به تنهایی روی فرش قرمز این مراسم معتبر رفته بودند و انتظارها برای دیدن آن‌ها در کنار هم در سال 2022 نیز محقق نشد.

جنیفر لوپز در مراسم امسال لباس مشکی رنگ شیکی از برند رالف لورن به تن داشت و دستکش های اپرا و یک کلاه مشکی نیز زیبایی‌اش را تکمیل می‌کرد. او در صحبت‌هایی اعلام کرد که در ابتدا برای روی سر گذاشتن کلاه مردد بوده:

راستش درباره کلاه مطمئن نبودم ولی الان دیگر حس خوبی به کلاه دارم.

فیلم بدون آرایش از جنیفر لوپز ؛ j lo پیش از مت گالا هوادارانش را سورپرایز کردبیشتر بخوانید

بیشتر بخوانید:  روز های خوش زندگی بن افلک و جنیفر تمام شده است
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.