جدول لیگ برتر خلیج فارس / پرسپولیس یا سپاهان مسئله این است

نتایج لیگ برتر و تعیین سرنوشت قهرمانی

0 34

جدول لیگ برتر ایران نشان می دهد که در فاصله یک هفته مانده به اتمام این مسابقات، پرسپولیس و سپاهان دو تیمی هستند که برای کسب جام می جنگند.

به گزارش سرخ نیوز، جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان هفته بیست و نهم این رقابت ها نشان می دهد که دو تیم پرسپولیس و سپاهان با اختلاف یک امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند و بدین ترتیب در هفته انتهایی مسابقات لیگ برای کسب عنوان قهرمانی تلاش می کنند.

با این حساب نتایج لیگ برتر در هفته سی ام، اهمیت ویژه ای دارد؛ گرچه با توجه به جدول لیگ برتر فوتبال ایران ابتکار عمل در دست پرسپولیس است و سرخ ها در صورت پیروزی مقابل نساجی با هر نتیجه ای در بازی سپاهان و مس کرمان، قهرمان ایران خواهند بود اما این تنها دلیل اهمیت وضعیت فعلی جدول لیگ برتر خلیج فارس نیست چرا که در انتهای جدول نیز دو تیم برای بقا تلاش می کنند؛ صنعت نفت آبادان و مس کرمان دو تیم دیگری هستند که در ادامه نتایج لیگ برتر برای شان مورد اهمیت است.

بیشتر بخوانید:  اسماعیلی فر: در پرسپولیس امید نمی‌ میرد/ در تیم ما همه سیری ناپذیر هستند

دو تیم پرسپولیس و سپاهان انگیزه های زیادی دارند که فصل را با صدرنشینی در جدول رده بندی لیگ برتر به پایان رسانده و قهرمان شوند. سرخپوشان پایتخت بعد از 5 فصل پیاپی قهرمانی، لیگ بیست و یکم را با جایگاه دومی به پایان رساندند و قطعا سعی می کنند تا طعم شیرینی قهرمانی را بار دیگر بچشند در آن سو سپاهان، آخرین بار در لیگ چهاردهم قهرمان شده و آنها هم تلاش می کنند بعد از 7 سال بار دیگر شرایط جدول لیگ برتر ایران را به گونه ای رقم بزنند که در جایگاه نخست قرار بگیرند هرچند برای به وقوع پیوستن این مهم باید نگاهی به نتیجه بازی پرسپولیس داشته باشند.

جدول لیگ برتر خلیج فارس 1402

جدول رده بندی لیگ برتر را مشاهده می کنید؛

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.