تمرینات خاص جورجینا رودریگز با پوشش عجیب در عربستان!

پوشش متفاوت جورجینا نسبت به جامعه عربستان

0 228

تمرینات عجیب و غریب جورجینا رودریگز در حالی که او یک مربی را به تازگی استخدام کرده خبرساز شده است.

به گزارش سرخ نیوز، کریستیانو رونالدو به خاطر تعهد زیاد به تمرین کردن شهرت دارد، اما بعید است که او از مسیری که جورجینا رودریگز، شریک زندگی اش پی گرفته تبعیت کند.

اینفلوئنسر و مدل شبکه های اجتماعی متولد آرژانتین همراه با رونالدو به عربستان سعودی رفت. زندگی در این کشور کاملاً آنطور که برای فوق ستاره پرتغالی برنامه ریزی شده بود پیش نرفته است. در عین حال این سؤال مطرح می‌شود که آیا خانواده او به طور کامل از انتقال به خاورمیانه استقبال کرده‌اند یا خیر. اما جورجینا رودریگز به دنبال این است که هر طور شده سر خود را گرم نگه دارد. این دختر ۲۹ ساله به عنوان بخشی از برنامه تناسب اندام شخصی خود، تمریناتی خاص با پوششی متفاوت نسبت به جامعه عربستان در پیش گرفته است.

گزارش‌هایی مبنی بر شکاف در رابطه رونالدو و جورجینا توسط کسانی که با این خانواده صمیمی هستند منتشر شده است اما اسطوره پرتغالی در مجموعه‌ای از پست‌های رسانه‌های اجتماعی، شریک زندگی‌اش را غرق محبت کرده است. البته ممکن است به زودی لیونل مسی و همسرش آنتونلا روکوزو به رونالدو و جورجینا در ریاض ملحق شوند.

بیشتر بخوانید:  گلزنی کریستیانو رونالدو در بازی النصر مقابل الشباب

تمرینات خاص جورجینا رودریگز با پوشش عجیب در عربستان!به هر حال رفتارها و سبک زندگی جورجینا رودریگز که با بخش بزرگی از جامعه سنتی عربستان در تضاد است مدام حاشیه‌ساز می‌شود. این بار هم تمرینات بدنسازی او با پوشش خاصی که داشته توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.