شگفتانه جشن قهرمانی بارسا: حضور مهمانی ویژه از پاریس!

نیمار به جشن قهرمانی تیم سابق رفت

0 51

رسانه های اسپانیایی خبر از حضور نیمار در جشن قهرمانی بارسلونا در لالیگا می دهند که این اتفاق می تواند پالس مثبتی برای هوادران باشد.

به گزارش سرخ نیوز، نیمار که تابستان سال 2017 با مبلغ 198 میلیون پوند از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست هنوز رابطه دوستانه خود را با اکثر بازیکنان تیم کاتالان حفظ کرده است. نشریه اسپورت امروز فاش کرد که او در جشن قهرمانی اخیر آبی اناری‌ها نیز حضور داشته است.

به گزارش این نشریه اسپانیایی، نیمار به عنوان سورپرایز بزرگ در جشن بازیکنان بارسلونا که به مناسبت فتح لالیگا برپا شده بود شرکت کرده است.

شاگردان ژاوی شب گذشته موفق شدند با غلبه بر اسپانیول برای اولین بار بعد از سال 2019 فاتح لالیگا شوند. گفته می‌شود نیمار که برای سپری کردن تعطیلات در شهر بارسلون حضور داشت در محل مهمانی بازیکنان بارسلونا حضور یافته و آنها را غافلگیر کرد.

در گزارش اسپورت همچین آمده است که نیمار رابطه خوبی با ستاره‌های قدیمی بارسلونا از جمله سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا دارد و همراه با آنها 8 جام بزرگ کسب کرده است. او روزهای خوبی را در پاریس سپری نمی‌کند و با توجه به اتفاقات اخیر و اعتراض شدید هواداران نسبت به حضورش در PSG به احتمال زیاد سال آینده در تیم جدیدی به میدان خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:  همسر مسی مانع پیوستن لئو به الهلال ؛ فقط 2 گزینه جدی روی میز!
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.