طارمی به احتمال 80 درصد در بایرن مونیخ

ترانسفرمارکت مدعی شد

0 81

سایت ترانسفرمارکت از بایرن‌ مونیخ به عنوان یکی از مقصدهای احتمالی مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو نام برد.

به گزارش سرخ نیوز، بازار شایعات نقل و انتقالاتی با نزدیک شدن باشگاه‌های اروپایی به هفته‌های پایانی بسیار داغ شده و پیش‌بینی مقصد جدید بازیکنان و لژیونرهای ایرانی از جذابیت بسیاری برای هواداران در ایران نیز برخوردار است.

مهدی طارمی مهاجم پورتو شاید یکی از مهم‌ترین سوژه‌های نقل و انتقالاتی برای این تیم پرتغالی و هواداران ایرانی به شمار می‌آید. البته درخصوص مهاجم ایرانی پورتو شایعات زیادی از ابتدای فصل مطرح شد و نام تیم‌هایی چون آرسنال و میلان برای جذب مهاجم تیم ملی کشورمان سرتیتر رسانه‌های ورزشی شد اما به دلیل قرارداد ستاره ایرانی با باشگاه پورتو تمام درها برای خروج طارمی از پورتو بسته شد.

اما قرارداد ستاره ایرانی با باشگاه پورتو در انتهای این فصل به پایان می‌رسد و شایعات جدایی این بازیکن از باشگاه پورتو نیز قوت بیشتری گرفته است. در همین راستا سایت ترانسفرمارکت با انتشار خصوصیات مهدی طارمی و ارزش این بازیکن مقصد احتمالی مهاجم ایرانی بایرن مونیخ معرفی کرده و شانس حضور ستاره ایرانی در تیم پرافتخار آلمانی را ۸۰ درصد تخمین زده است.

بیشتر بخوانید:  واکنش صالح حمیدزیچ به برکناری پس از قهرمانی: می خواستم دوباره فاتح اروپا شویم

طارمی به احتمال 80 درصد در بایرن مونیخاکنون باید منتظر ماند و دید تا مهاجم ایرانی در نهایت بعد از چند سال حضور در پرتغال و باشگاه پورتو چه تصمیمی برای آینده‌اش خواهد گرفت.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.