پیشنهادی که اجابت نشد؛ مازیار زارع بخاطر ملوان قید جام جهانی را زد!

0 15

هافبک سابق پرسپولیس از ماجرای جا ماندن از جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل و پیشنهاد کی‌روش در آن مقطع پرده‌برداری کرد.

به گزارش سرخ نیوز، مازیار زارع هافبک پیشین پرسپولیس و سرمربی فعلی تیم ملوان بندر انزلی درخصوص پیشنهاد کی‌روش به او قبل از جام جهانی ۲۰۱۴ اظهار کرد: در یک مقطع آقای کی‌روش من را در پست دفاع وسط گذاشت و به من قول جام جهانی داد.

زارع در گفت‌وگو با برنامه شب‌های فوتبالی ادامه داد: کی‌روش به من پیشنهاد داد که اگر در ۸ یا ۹ بازی در تیم باشگاهی‌ات پست دفاع وسط بازی کنی تو را به جام جهانی برزیل می‌برم و حتی دوست دارم در جام جهانی بازی کنی.

هافبک سابق پرسپولیس افزود: ملوان در آن زمان شرایط خیلی خوبی نداشت و من به مسئولان باشگاه گفتم اما سرمربی تیم ملوان برای تغییر پست من تصمیم‌گیرنده بود و من متاسفانه به آن تعداد بازی مدنظر کی‌روش در پست دفاع وسط در ملوان نرسیدم. در آن مقطع خیلی به فیکس شدن در تیم ملی نزدیک شده بودم حتی ویزای منم هم آماده بود اما به دلیل اینکه خواسته کی‌روش اجابت نشد از رفتن به جام جهانی محروم شدم.

بیشتر بخوانید:  لیست تیم ملی برای تورنمنت کافا مشخص شد

سرمربی ملوان تصریح کرد: البته ناراحت نیستم چون ملوان در آن زمان به من احتیاج داشت و خوشحالم که به این باشگاه کمک کردم. باشگاه ملوان برای ما در برخی اوقات از تیم ملی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.