دردسر جدید آبی‌ها؛ آمانوف هم علیه استقلال رأی می‌گیرد؟

0 19

بزودی در فیفا، پرونده جدیدی علیه استقلال باز خواهد شد که شاکی آن، هافبک ازبکستانی سابق این تیم است.

به گزارش سرخ نیوز، عزیزبک آمانوف، هافبک ازبکستانی سابق استقلال در فصل جاری اصلا از سوی ریکاردو ساپینتو مورد توجه قرار نگرفت، تا جایی که در خیلی از بازی ها حتی در لیست تیم قرار حضور نداشت و در هفته هایی که هافبک‌های این تیم محروم یا مصدوم می شدند، باز هم مجبور می شد، به روی سکوها برود. این وضعیت تا جایی ادامه داشت که بعد از پایان نقل و انتقالات نیم فصل، اردوی تیم استقلال را بی‌خبر ترک و چندی بعد در ازبکستان پیراهن تیم نسف قارشی را برتن کرد.

ترک بی خبر اردوی تیم آبی پوشان پایتخت، ناراحتی مدیران وقت باشگاه استقلال را به همراه داشت. آنها از این موضوع گلایه داشتند که اگر آمانوف در بازه زمانی نقل و انتقالات تصمیم به ترک استقلال می گرفت، تیم می توانست به جای او یک بازیکن به خدمت بگیرد؛ اما آمانوف درست بعد از بسته شدن پنجره اردوی تیم را ترک کرد. به هر صورت آمانوف قرارداد خود را فسخ و راهی کشورش شد و از آنجایی که در کشورش پنجره نقل و انتقالاتی باز بود، پیراهن تیم نسف قارشی را برتن کرد.

بیشتر بخوانید:  عزیزی خادم: در تمام حوزه ها فوتبال را به آرامش رساندیم/ آقایان از دل توطئه آمدند

در دوئل بین استقلال و آمانوف کدام یک برنده خواهند شد؟

عزیزبک آمانوف چند ماه از استقلال دستمزد نگرفت و به باشگاه نوتیس داده بود. طبیعتا شورای حل اختلاف فیفا در این پرونده رأی را به بازیکن خواهد داد و جای شکرش باقی است که وی بعد از ترک تهران در ازبکستان صاحب تیم شد، در غیر اینصورت باشگاه موظف بود همه دستمزد آمانوف تا پایان قرارداد را پرداخت کند. البته ممکن است باشگاه استقلال به خاطر این رفتار از سوی فیفا جریمه و مجبور به پرداخت دیرکرد به آمانوف شود.

باید منتظر ماند و دید که این پرونده چه سرنوشتی خواهد داشت. اما به نظر می رسد آبی‌ها باید مبلغ قابل توجهی را برای تسویه حساب با هافبک ازبک آماده کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.