فیگور های پشت هادی چوپان / نسخه «Perfect» گرگ ایرانی در راه است

1 16,440

انتشار ویدیویی از فیگور های پشت هادی چوپان هواداران گرگ ایرانی را هیجان‌زده کرده است.

فیگور های لت از پشت و جفت بازو از پشت هادی چوپان

سورپرایزهای هادی چوپان یکی پس از دیگری از راه می‌رسند. او که با انتشار ویدیویی از فیگور گیری خود ساعاتی پیش از پیش از مسابقات پر سر و صدای پیتسبورگ پرو 2023، رجزخوانی با رقبایش را آغاز کرده بود این بار ویدیویی از فیگور های عضلات پشت خود را به اشتراک گذاشته است. این چهره شناخته شده دنیای بدنسازی در ویدیویی کوتاه فیگور لت از پشت و پشت بازو از پشت را به نمایش گذاشته، دو فیگور از مجموع 8 فیگوری که در مستر المپیا 2022 برخی معتقد بودند که درک لانسفورد در آن‌ها نسبت به وی برتری نسبی داشته است.

نقطه قوت درک لانسفورد نایب قهرمان مستر المپیا 2022 و یکی از مدعیان جدی دسته آزاد در مستر المپیا 2023 عضلات پشت او بوده و او همچنان در حال ارتقای این عضلات است، روندی که فیگور های لانسفورد در پیتسبورگ نیز کاملا قابل مشاهده بود.

حال گرگ ایرانی با نمایش بهبود وضعیت عضلات پشت خود جنگ سرد رسانه‌ای با سایر مدعیان را ادامه داده است. به نظر می‌رسد تا زمان باقی مانده تا مستر المپیا 2023 شاهد سورپرایزهای دیگری از هادی چوپان خواهیم بود.

در همین ارتباط:

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
۱ دیدگاه
  1. علی ماهان زاده می‌گوید

    چوپان دیگه نمیتونه قهرمان مسترالمپیا بشه این همه سال تو المپیا شرکت کرد نتونست اول شه بعد رفت به سرشانه هاش روغن سینتول تزریق کرد شانسشم گرفت حریفاش قوی نبودن داورا بهش رای دادن وگرنه چوپان خودشم میدونه اصن در حد رقابت تو مسترالمپیا نیس قدش کوتاهه بدنشم به ماکسیموم رشد رسیده و دیگه بیشتر از نمیتونه رشد کنه

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.