واکنش سهیل مهدی به بلیت فروشی بازی پرسپولیس و سپاهان

0 19

مدیر مسابقات سازمان لیگ توضیحاتی در مورد دیدار های هفته پایانی رقابت‌ های لیگ برتر ارائه کرد.

به گزارش سرخ نیوز، سهیل مهدی مدیر مسابقات سازمان لیگ در گفت‌و‌گو با سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران درباره برگزاری هفته پایانی مسابقات لیگ برتر فصل 02-1401 اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران در تمام مسابقات فصل جاری همواره تلاش کرده است مسابقات را به مطلوب‌ترین شکل ممکن برگزار کند و اکنون در هفته پایانی مسابقات با توجه به حساسیت‌های موجود جهت تعیین تیم قهرمان و دیگر تیم سقوط‌کننده نیز همین شرایط مهیاست. ضمن اینکه به‌صورت ویژه نیز ناظران کمیته‌های اخلاق، انضباطی و مسئولان نهادهای ذی‌ربط مسابقات را زیر نظر گرفته‌اند.

وی افزود: از آنجا که رئیس فدراسیون فوتبال و یکی از مسئولان سازمان لیگ در کنفرانسی مجازی با مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا جلسه آنلاین دارند، هنوز ترکیب حضور مدیران ارشد فدراسیون و سازمان لیگ در دو شهر کرمان و قائمشهر نهایی نشده است.

مدیر مسابقات تصریح کرد: سازمان لیگ فوتبال ایران آمادگی کامل برای برگزاری جشن قهرمانی یکسان در هر دو استان مازندران و کرمان را دارد و دو جام و مدال‌های قهرمانی یکسان تهیه و به کرمان و قائمشهر ارسال شده است. همچنین دو سکوی قهرمانی برای هر دو تیم پرسپولیس و سپاهان طراحی و ساخته شده که در حال ارسال به این دو شهر است.

بیشتر بخوانید:  باشگاه ها برای خرید بازیکن در فصل گذشته چقدر هزینه کرده اند؟

مهدی درباره فروش بلیت در مسابقات کرمان و قائمشهر گفت: مدیریت فروش و توزیع بلیت مسابقات به‌طور کامل برعهده هیئت فوتبال استان و باشگاه میزبان است و تعیین تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه، تعداد بلیت‌های قابل فروش و نحوه تقسیم و توزیع آن در کرمان برعهده هیئت فوتبال کرمان و باشگاه مس و در قائمشهر برعهده هیئت فوتبال استان مازندران و باشگاه نساجی است و سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هیچ‌گونه دخل و تصرفی در بلیت‌فروشی ندارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.