استقلال و روز های سخت در نقل و انتقالات؛ اخطار ها جدی است!

0 19

فصل جاری لیگ برتر امروز برای استقلال با دیدار در برابر تراکتور به پایان می رسد.

به گزارش سرخ نیوز، تیم فوتبال استقلال این فصل از نظر مالی شرایط سختی را تجربه کردند و در حالی امروز فصل را به پایان می‌برند که میزان دریافتی اشان از باشگاه نزدیک به 50 درصد بوده است. برخی از بازیکنان استقلال حتی ادعا می‌کنند، 30 درصد از باشگاه پول گرفته‌اند. نتیجه این رفتار مالی از سوی باشگاه استقلال با بازیکنان دادن نوتیس به باشگاه از سوی 6 بازیکن بوده است. از آنجایی که امروز فصل به پایان می‌رسد و باشگاه استقلال موفق به پرداختی به بازیکنان نشده است، این 6 بازیکن می‌توانند اردوی تیم را ترک کنند و این نشان می‌دهد، استقلال در روزهای آتی برای حفظ تیم فعلی‌اشکار سختی پیش رو خواهد داشت.

نکته مهم‌تر اینکه اگر وضعیت تغییر نکند، تکرار روزهای خوب استقلال در فصل آتی غیر ممکن است به این خاطر که ریکاردو ساپینتو دیروز در کنفرانس خبری به صراحت اشاره کرد، اگر شرایط مالی فعلی تکرار شود، موفقیت غیر قابل ممکن خواهد بود و در تیم نمی‌ماند و از همه مهمتر اینکه تحمل این وضعیت از توان بازیکن خارج است، همین طور که از همین الان برخی از بازیکنان برای تغییر وضعیت مالی درصدد جدایی از تیم هستند.

بیشتر بخوانید:  حذف استقلال از آسیا بالاخره رسمی شد؛ آبی‌ها به AFC شکایت می‌برند

فصل جاری یک فصل بی‌سابقه برای آبی‌ها بود. اگر مربی‌ای همانند استراماچونی سرمربی تیم بود و اردوی تیم را رها می‌کرد، مشخص نبود چه سرنوشتی در انتظار تیم می‌بود! ریکاردو ساپینتو سرمربی آبی‌های پایتخت به دلیل حرکت تیم در مسیر قهرمانی از بازیکنان خواست خویشتن داری به خرح دهند و به خاطر خود و تماشاگران برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی تلاش کنند و آنوقت بعد از این اتفاقات فرصت‌های قانونی برای پیگیری مطالبات وجود خواهد داشت. استقلال این مسیر را دنبال کرد و امروز در شرایطی به مصاف تراکتور می‌رود که شانس قهرمانی در لیگ برتر را از دست داده و تنها به دنبال پایانی خوش در بازی‌ها است، اما در جام حذفی کماکان یکی از مدعیان قهرمانی است و می‌تواند با دو جام فصل را به پایان ببرد.

تکرار همین روزها اگر باشگاه تا بازی‌های حذفی به بازیکنانش پرداختی نداشته باشد، غیر ممکن خواهد بود. چرا که این تیم با جدایی 6 بازیکن دچار دگردیسی از نوع منفی می‌شود و از سویی حضور بازیکن جدید هم در سایه مشکلات مالی تیم قرار می‌گیرد و چه بسا ریکاردو ساپینتو هم نغمه جدایی سر دهد. استقلال حال که از بحران استراماچونی عبور کرده بهتر است سر و سامان دادن به شرایط مالی و بستن یک تیم خوب برای فصل جدید را جدی بگیرد، به این خاطر که به پایان بازی‌های استقلال در فصل جاری زمان زیادی باقی نمانده است و در یک چشم بهم زدن تیم باید برای فصل جدید استارت بزند.

بیشتر بخوانید:  قهرمانی برانکو و یحیی با مردان مشترک
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.