منصوریان: تمام بازیکنان فولاد را می‌ خواهم/ فقط پنج بازیکن جدید می‌ گیریم

0 16

علیرضا منصوریان سرمربی فولاد خوزستان درباره بازی با آلومینیوم اراک صحبت کرد.

به گزارش سرخ نیوز، علیرضا منصوریان سرمربی فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از بازی با آلومینیوم اراک، اظهار کرد: به آخرین ایستگاه لیگ رسیدیم؛ هفته‌ای که برای همه تیم‌ها حائز اهمیت است، به خصوص برای ما که با رقیب‌مان پایاپای پیش می‌رویم و فردا تیم هفتم جدول مشخص می‌شود. با توجه به اینکه در طول هفته تمام وقت‌مان را گذاشتیم و می‌دانیم که شرایط تاکتیکی بازیکنان‌شان چطور است، قطعا بازی جان‌دار و سختی خواهد بود. به آن‌ها خوش‌آمد می‌گوییم و امیدواریم فردا با یک بازی خوب و نمایش دلپذیر بتوانیم سه امتیاز را در خانه نگه داریم.

او ادامه داد: با توجه به صحبتی که با مدیریت باشگاه و آقای دکتر شعبانی و آقای دکتر رضایی و اعضای هیئت مدیره شد، بازی فردا برای هواداران رایگان شد و تمام هواداران ما این شانس را دارند که در آخرین لیگ با بازیکنان دیدار داشته باشند و بازیکنان بتوانند در آرامش کامل و حمایت همه جانبه هواداران در این منزلگاه آخر را هم به سرمنزل خوبی برسند.

منصوریان درباره غایبان فولاد برای این مسابقه توضیح داد: آمادگی کامل داریم و فقط یکی دو بازیکن چهار کارته هستند. در خصوص مصدومیت هم فقط کمی در مورد مچ پای سینا مریدی نگران هستیم که اگر پزشکان او را به ما برسانند، فردا جزو نفرات ما قرار می‌گیرد و اگر نه نفرات لایق خیلی خوبی را که داریم، به لیست‌مان اضافه می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:  جدایی مهدی رحمتی از آلومینیوم اراک/ مقصد بعدی کاپیتان سابق استقلال مشخص شد

وی در پاسخ به اینکه آیا در مدت حضورش در فولاد به اهداف خود رسید یا خیر گفت: ما ابتدا امیدوار بودیم که تیم‌های بالای ما تعداد بردهای کمتری داشته باشند و ما در مسیر، آن‌ها را بگیریم اما متاسفانه برای ما و خوشبختانه برای رقبایمان، همزمان با ما مس رفسنجان و تراکتور شروع به برد کردند و فقط گل‌گهر مقداری بدشانسی آورد که آن هم به قدری پیش از حضور من در اهواز امتیاز جمع کرده بود که در بدترین شرایط دو پله سقوط داشت. جدا از سه تیم اول که فاصله‌شان ۱۵-۲۰ امتیاز شده بود، امیدوار بودیم که مابقی تیم‌ها را در طی هفته‌های آخر بگیریم که با توجه به بردهای متوالی آن‌ها خیلی سخت بود و ما توانستیم پایاپای پیش برویم. پشت سری‌های ما هم تیم‌های بسیار قابل احترامی هستند و اگر مواظبت نمی‌کردیم، ممکن بود آسیب بخوریم. من تیم را نهم جدول تحویل گرفتم و به دوستان هم گفتم اگر روی روال باشیم می‌توانیم رتبه ششم و پنجم را هم ببینیم اما تیم‌های بالای ما پشت سر هم بردند و حتی تراکتور خودش را جدا کرد و به رتبه چهارم رسید.

بیشتر بخوانید:  پیام خداحافظی مهدی رحمتی از سرمربیگری آلومینیوم اراک

سرمربی فولاد ادامه داد: در مجموع دو سه هدف را دنبال می‌کردیم که ابتدا یک جایگاه مناسب برای تیم بود اما مهم‌ترین بحث‌ ما هم بحث تاکتیکی بود که ببینیم چقدر می‌توانیم روی بچه‌ها برای فصل جدید حساب کنیم. خدا را شکر حالا که ۱۰ هفته گذشته، می‌بینم که تیم ما بیشتری روی ایستگاه‌های نوسانات روحی گیر کرده بود و وقتی از این نوسانات روحی رهایی پیدا کردند، بازی‌های فوق‌العاده‌ خوبی ارائه دادند؛ از جمله بازی هفته قبل که من عیب می‌دانم که بازی باشگاه ما پخش نشد و با مدیریت محترم هم صحبت کردم که دفعات بعد اگر مثل بازی با هوادار باشد، سریعا تمهیدات لازم دیده شود و از طریق آنتن، برنامه‌های دیگر و یا شبکه بازی پخش شود. بچه‌های ما بازی بسیار خوبی انجام دادند و فوق‌العاده از آن‌ها راضی بودم. خیلی از شکل تاکتیکی تیم و عملکرد بچه‌ها راضی هستم و سه هفته قبل به باشگاه اعلام کردم تمام بازیکنان خیرالموجودین فعلی را می‌خواهم که در این صورت از لیست بزرگسالان تقریبا ۱۲ نفر پر می‌شوند و مابقی به رده زیر ۲۳، زیر ۲۵ می‌آیند و حتی ما بازیکن زیر ۱۸، ۱۹ و ۲۰ سال هم داریم.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.