ست رالینز ، WWE و مارول / کشتی گیر دیگری به دنیای MCU خواهد پیوست!

0 30

ست رالینز برای ایفای نقش در فیلم Captain America: New World Order به دنیای مارول خواهد پیوست.

به گزارش سرخ نیوز، اخیراً اعلام شده که ست رالینز، ستاره بزرگ WWE، برای ایفای نقش در فیلم «Captain America: New World Order» به دنیای مارول خواهد پیوست. هنوز نقش دقیق ست رالینز در این فیلم مشخص نشده اما به‌نظر می‌رسد که او به‌عنوان یکی از چهره‌های شرور در این فیلم حضور پیدا خواهد کرد.

خوب است این موضوع را بدانید که ست رالینز، اولین ستاره WWE نیست که به دنیای مارول می‌پیوندد. یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های WWE که به مارول پیوست، دیو باتیستا بود که در فیلم «Guardians of the Galaxy» نقش «Drax» را ایفا کرد. از دیگر شخصیت‌های بسیار پرطرفدار WWE، می‌توان به تریپل اچ اشاره کرد که در سال 2004 در فیلم «Blade: Trinity» حضور پیدا کرد.

فیلم «Captain America: New World Order» چهارمین فیلم از مجموعه سینمایی کاپیتان آمریکا خواهد بود و تاکنون اطلاعات زیادی در رابطه با داستان و ماجرای این فیلم منتشر نشده است. از ستارگان پرطرفدار این فیلم می‌توان به دنی رمیرز، شیرا هاس و هریسون فورد اشاره کرد. این فیلم در سال 2024 به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

ست رولینز ، WWE و مارول / کشتی گیر دیگری به دنیای MCU خواهد پیوست!

ست رالینز تنها ستاره WWE در هالیوود نیست

تاکنون کشتی‌گیران زیادی بوده‌اند که پس از کسب شهرت کافی در WWE، وارد دنیای بازیگری شدند و این موضوع، هم‌اکنون به امری معمول تبدیل شده است. فیزیک و بدن خوب آن‌ها و قابلیت آن‌ها در ایفای نقش‌ها و شخصیت‌های مختلف، آن‌ها را به افراد مناسبی برای هالیوود تبدیل می‌کند.

شان راس سپ در گذشته اظهار کرده بود که مارول با دامیان پریست برای ایفای نقش او در فیلم «Black Panther: Wakanda Forever» صحبت کرده بود. با این حال، هیچگاه مشخص نشد که آیا این کشتی‌گیر برای ایفای نقش در این فیلم حاضر شد یا خیر.

بکی لینچ، همسر ست رالینز، از دیگر ستارگانی است که گفته می‌شود که با مارول همکاری کرده است. طبق گزارش‌های منتشره، او در یکی از صحنه‌های فیلم «Eternals» نقش ایفا کرد اما به‌دلیل اینکه بیش از حد غم‌انگیز بودن این صحنه، هیچوقت در فیلم اصلی پخش نشد. با این حال، مشخص نیست که بکی لینچ دقیقاً چه نقشی را در این صحنه بازی کرد اما گفته می‌شود که هری استایلز نیز در این صحنه ایفای نقش کرده است. از دیگر بازیگران این فیلم پرستاره می‌توان به ما دونگ سوک، آنجلینا جولی و کیت هرینگتون اشاره کرد.

تولیدکنندگان این فیلم از بازیگری او رضایت داشتند و به‌نظر می‌رسد که همچنان ارتباط خود را با او حفظ کرده است. احتمال دارد که قهرمان سابق RAW در یکی از فیلم‌های MCU در آینده نقش ایفا کند؛ فیلمی که حتی ممکن است ست رالینز نیز در آن حضور داشته باشد.

به هر حال، به‌نظر می‌رسد که ست رالینز، جزو چهره‌هایی است که احتمالاً در سال‌های آینده، به دفعات در فیلم‌های مارول دیده خواهد شد.

بیشتر بخوانید

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.