جشن قهرمانی پرسپولیس؛ دریغ از یک مسئول فدراسیون!

0 37

مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس پس از پیروزی مقابل نساجی، بدون حضور مقام فدراسیون برگزار شد.

به گزارش سرخ نیوز، پرسپولیس با پیروزی شیرین در ورزشگاه وطنی، جام قهرمانی را بالای سر برد. سرخپوشان با ارائه نمایشی جذاب موفق شدند با ۴ گل نساجی را شکست دهند و روی سکوی قهرمان پایکوبی کنند. مراسم بازی به خوبی از گیرنده‌های تلویزیونی و با کیفیت مناسب به بیننده‌ها ارائه شد اما در ورزشگاه و زیر پوست وطنی، اتفاقات کمی متفاوت بود. از عدم دسترسی خبرنگاران به جایگاه خودشان یا منع ورود آنها به زمین برای پوشش مراسم تا عدم حضور نماینده فدراسیون فوتبال در اهدای جام قهرمانی. این مورد دوم یعنی عدم حضور فدراسیون در اهدای جام ریشه‌ای جالب و عجیب دارد.

جشن قهرمانی پرسپولیس؛ دریغ از یک مسئول فدراسیون!

طبق هماهنگی و پروتکل برگزاری قرار بود عالی‌ترین مقام سیاسی استان به همراه بالاترین مقام وزارت ورزش و با همراهی بالاترین مقام فدراسیون فوتبال روی سکوی قهرمانی حضور پیدا کنند و جام را به پرسپولیس اهدا کنند. به دلیل عدم حضور نفرات اول ارگانهای اشاره شده قرار شد سلگی معاون استاندار، پولادگر معاون وزیر ورزش و بالطبع عالی ترین مقام حاضر در ورزشگاه از فدراسیون فوتبال رحیم درزی خلردی رئیس هیئت مازندران بود که براساس پروتکل باید به کاسه زمین می رفت زیرا با عدم حضور تاج، نماینده ارشد فدراسیون رییس هیات استان محسوب می‌شود. با نزدیک شدن به لحظات پایانی اما مدیران دیگری هم به همراه دیگران برای اهدای جام به راه افتادند. بعد از توضیح در مورد اینکه از ارگانهای این عزیزان اعضای نماینده بالادستی وجود دارد و نیاز به حضور عزیزان نیست بخشی عمده این گروه جدا شدند ولی همچنان افراد نامربوط سودای حضور در جایگاه را داشتند.

بیشتر بخوانید:  عملیات فوق سری وزارت برای پرسپولیس

جشن قهرمانی پرسپولیس؛ دریغ از یک مسئول فدراسیون!

در اینجای مراسم کج سلیقگی و دعواهای شخصی خودش را به بدترین شکل نشان داد و به دلایلی نامعلوم در اهدای مدال، نماینده فدراسیون روی چمن حضور پیدا نکرد. در مراسم‌های اهدای جام در این سالها اصولاً یک یا چند اتفاق توی ذوق می‌زند اما عدم حضور نماینده فدراسیون به عنوان نهاد اصلی در مراسم در نوع خود عجیب و منحصر به فرد بود. با وجود این که این مراسم نسبت به باقی اتفاقات مشابه کیفیت مناسبی داشت و نمره قبولی گرفت اما برخورد با اعضای رسانه و نکته‌های شبیه به این، شیرینی لذت فوتبال را تلخ کرد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.