ستاره بارسلونا پیشنهاد غول های اروپا را رد کرد

این جا رویای من است

0 26

گاوی علی رغم اینکه پیشنهاد هایی از سمت منچسترسیتی و لیورپول داشته است اعلام کرده که دوست دارد در جمع بلوگرانا که رویای کودکی او بوده باقی بماند.

به گزارش سرخ نیوز، قرارداد امضا شده بین گاوی و باشگاه بارسلونا در ماه سپتامبر سال گذشته میلادی از سوی لالیگا فسخ شده و همین موضوع باعث شده است که بسیاری از باشگاه‌های اروپایی شرایط او را با دقت دنبال کنند.

معنای عدم ثبت قرارداد جدید گاوی با بارسا این است که او در پایان فصل جاری بازیکن آزاد خواهد بود، تا زمانی که شرایط مالی این باشگاه به آنها اجازه دهد که قرارداد این ستاره 18 ساله را به عنوان بازیکن تیم اول ثبت کنند.

منچسترسیتی و لیورپول دو باشگاهی هستند که به صورت جدی خواهان جذب گاوی بوده‌اند و حتی گفته شده بود که چلسی هم شرایط او را کاملا زیر نظر دارد.

ستاره بارسلونا پیشنهاد غول های اروپا را رد کرد

اما گاوی هیچ تصمیمی برای ترک نیوکمپ ندارد و مدعی شده که بازی با پیراهن بارسلونا از بچگی رویای او بوده و حاضر نیست از این رویا دست بکشد.

او در گفتگو با موی استار در این باره اظهار داشت:

من از همه شما می‌خواهم که آرامش‌تان را درباره آینده من حفظ کنید. من بسیار آرام هستم. از زمانی که خیلی کوچک بودم، همیشه می‌خواستم در بارسا بمانم. اینجا باشگاه رویاهای من است. من همیشه این را گفته‌ام. لطفا اصلا نگران نباشید و اجازه دهید همه آرام باشند.

بیشتر بخوانید:  پرسپولیس از اشتباهاتش درس می گیرد؟
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.