مهدی تارتار از ساکت الهامی شکایت می کند: ماجرای 2 میلیون تومان طلب دروغ است!

0 444

ساکت الهامی صبحت هایی را راجع به طلب 2 میلیون تومانی از مهدی تارتار مطرح کرده بود که با واکنش سرمربی ذوب آهن همراه شد.

به گزارش سرخ نیوز، در پایان مسابقه ذوب‌آهن و هوادار در هفته پایانی لیگ برتر که با تساوی 3 بر 3 خاتمه یافت، ساکت الهامی سرمربی تیم تهرانی در نشست خبری جملاتی را درباره مهدی تارتار بر زبان آورد که باعث ناراحتی او شده است.

الهامی در نشست خبری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه تارتار در گذشته طی مصاحبه‌ای گفته بود برخی مربیان باید به روانپزشک مراجعه کند، گفت:

اگر کسی ناراحت شد، از او عذرخواهی می‌کنم. وقتی ذوب‌آهن گل می‌زد، تارتار مشتش را گره می‌کرد؛ این‌ها طبیعت فوتبال است. اگر مهدی تارتار ناراحت نمی‌شود، باید بگویم او از سال 1381 که دلار 120 تک تومان بود، دو میلیون تومان به من بدهکار است. من هم از روانشناسی وقت گرفتم و باید ماهی یک بار به روانشناسی بروم. تارتار این پول را بدهد تا به مطب روانشناس بروم. زشت است به کلانتری برویم. ممنون می‌شویم تارتار پول ما را بدهد.

این صحبت‌های الهامی باعث ناراحتی مهدی تارتار شده و او بدون آنکه پاسخی به سرمربی هوادار بدهد، تصمیم به شکایت گرفته است. تارتار امروز با تنظیم نامه حقوقی ضمن حضور در فدراسیون فوتبال رسما از الهامی به مراجع قضایی فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

بیشتر بخوانید:  کلیدواژه سوال برانگیز سرمربی پرسپولیس؛ ماجرای نیم فصل استراحت یحیی چیست؟

مهدی تارتار ادعای الهامی درباره طلب مالی را کذب می‌داند و به همین خاطر قصد شکایت از ساکت را کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.