اتهام تقلب کردن تایسون فیوری توسط فرانسیس انگانو

کدخبر (229795) | 04 مهر 1402 | ساعت 11:14
0 245
اتهام تقلب کردن تایسون فیوری توسط فرانسیس انگانو
فرانسیس انگانو معتقد است تایسون فیوری برای رسیدن به پیروزی، از یک روش غیراخلاقی استفاده می‌کند.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، مبارزه بوکس بین 2 نفر از خطرناک‌ترین مردان روی کره زمین یعنی فرانسیس انگانو قهرمان سابق سنگین وزن UFC و تایسون فیوری قهرمان فعلی سنگین وزن سازمان بوکس WBC در ریاض عربستان به تاریخ 28 اکتبر (7 آبان) برگزار خواهد شد.

انگانو که مدت‌هاست خواهان انجام مبارزه بوکس بوده، در همین قدم اول به مصاف سخت‌ترین چالش ممکن خواهد رفت. چالش خیلی سختی پیش روی او خواهد بود اما او گفته که خواهان شوکه کردن دنیا می‌باشد.

انگانو تمام موارد لازم برای افزایش شانس پیروزی خود را در نظر می‌گیرد مانند آوردن مایک تایسون افسانه‌ای در تیم خود. او حالا نگرانی خودش را بابت دستکش‌های بوکس تایسون فیوری مطرح کرده و معتقد است که فیوری، دستکش‌هایش را دستکاری می‌کند و نیاز به بررسی دقیق‌تر دارند.

تایسون فیوری از دستکش‌های سبک‌تر استفاده می‌کند؟

او مبنای این اتهام خود را براساس صحبت‌های حریفان سابق فیوری یعنی دیانتی وایلدر و دریک چیزورا قرار داده که آن‌ها نیز به دستکش‌های فیوری مشکوک بودند. وایلدر معقتد بود که فیوری به اندازه کافی و استاندارد، درون دستکش‌های خود از بالشتک‌های حفاظتی استفاده نکرده در نتیجه دستکش‌های فیوری سبک‌تر بوده و مشت‌های سنگین‌تری به حریفانش وارد می‌کند.

انگانو در مصاحبه با جو روگان گفت:

فیوری کلک می‌زنه با دستکش هاش. فکر می‌کنم تقلب می‌کنه. من در موردش با تیمم صحبت کنم و از کمیسیسون ورزشی می‌خواهیم که تمام دستکش‌ها با دقت مورد بررسی قرار بگیرند. من حتی حاضرم بدون دستکش مبارزه کنم ولی ازم نخواید که قبول کنم من دستکش‌های 280 گرمی دستم بکنم در حالی که دستکش‌های فیوری مثلا 240 گرم وزن دارند.

جو روگان که سال هاست ورزش های رزمی را دنبال می‌کند معتقد است که این‌ها همش شایعه است و فیوری چنین کاری نمی‌کند اما انگانو با این صحبت‌ها قانع نشد و گفت:

ولی حریفان سابقش چنین چیزی در موردش می‌گویند. من نمی‌گم قطعا فیوری تقلب می‌کنه فقط می‌گم که به بررسی کامل نیاز داره. فکر نمی‌کنم چک کردن دستکش‌ها، ضرری داشته باشه مخصوصا وقتی که چند نفر در موردش صحبت کردند تا حالا. چه مردم چه حریفانش. در دنیای بوکس باید نگران همه چیز بود. اگه مردم در مورد چیزی حرف می‌زنند پس بهتره که با دقت بررسی بشه و جای نگرانی باقی نگذاره. 

نظر شما در مورد اتهام انگانو به فیوری چیست؟ با توجه به اینکه قبلا نیز دیگران در این مورد صحبت کردند، آیا فیوری چنین کاری می‌کند یا چون توانایی شکست دادن او را ندارند، دنبال بهانه می‌گردند؟!

پولی که مایک تایسون و فرانسیس انگانو از مبارزه بوکس با تایسون فیوری به جیب می زنند

پولی که مایک تایسون و فرانسیس انگانو از مبارزه بوکس با تایسون فیوری به جیب می زنند

بیشتر بخوانید
02 مهر 1402 | ساعت 14:15
بیشتر بخوانید
چهره متفاوت تایسون فیوری با موهای بلند!

چهره متفاوت تایسون فیوری با موهای بلند!

بیشتر بخوانید
01 مهر 1402 | ساعت 12:15
بیشتر بخوانید
«من جیپسی کینگ هستم!» رانندگی تایسون فیوری با فولکس واگن پاسات!

«من جیپسی کینگ هستم!» رانندگی تایسون فیوری با فولکس واگن پاسات!

بیشتر بخوانید
26 شهریور 1402 | ساعت 14:59
بیشتر بخوانید

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...