ادعای بزرگ و عجیب اکیپ در مورد سرخیو راموس

روزنامه معتبر "اکیپ"، چاپ پاریس، با انتشار گزارشی در مورد سرخیو راموس، ادعای جالب و عجیبی در مورد دستمزد دریافتی او مطرح کرد.
کدخبر (11972) | 20 آبان 1400 | ساعت 12:13
0 54
ادعای بزرگ و عجیب اکیپ در مورد سرخیو راموس
روزنامه معتبر "اکیپ"، چاپ پاریس، با انتشار گزارشی در مورد سرخیو راموس، ادعای جالب و عجیبی در مورد دستمزد دریافتی او مطرح کرد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از ورزش سه؛ سرخیو راموس روزهای تاریکی را در پی اس جی پشت سر می گذارد. کاپیتان سابق رئال که به دلیل اختلاف بر سر تمدید قرارداد از این تیم جدا شد و به عنوان بازیکن آزاد به پی اس جی پیوست، هنوز نتوانسته برای پاریسی ها به میدان برود. راموس سال 2021 تنها در 4 بازی برای رئال به میدان رفته و یورو 2020 را هم با تصمیم لوئیس انریکه سرمربی اسپانیا از دست داد. کاپیتان سابق اسپانیا در جریان تمرینات پیش فصل بازهم مصدوم شد و هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش به میدان برود. ماه پیش در حالی که به نظر می رسید او کاملا بهبود پیدا کرده و وارد فهرست بازی برابر آنژه خواهد شد، خبر رسید که این اتفاق رخ نخواهد داد. در نهایت و پس از چند هفته تمرین انفرادی او از دو روز پیش در تمرینات گروهی تیمش حضور یافت تا نشان دهد دیگر چیزی تا بازگشت او باقی نمانده، هرچند هنوز نمی توان با قطعیت گفت که او پس از فیفا دی در ترکیب پی اس جی قرار خواهد گرفت. راموس به دلیل اختلاف بر سر دستمزد و مدت زمان قرارداد بود که از رئال جدا شد. او قراردادی دو ساله بدون کسر دستمزد می خواست ولی رئال تنها با شرط کاهش دستمزد حاضر بود به وی قراردادی دو ساله ارائه دهد. دستمزد راموس در رئال  12 میلیون یورو خالص بود. پس از انتقال راموس به پی اس جی گفته شد که او نزدیک به 15 میلیون یورو دستمزد دریافت خواهد کرد ولی اکیپ روز گذشته ادعا کرد که دستمزد راموس نه تنها 15 میلیون یورو نیست بلکه او تنها نیمی از دستمزد سابق خود را دریافت می کند و در واقع دریافتی او در پاریس فقط 6 میلیون یورو است. دستمزد او از جیجو دوناروما گلر ایتالیایی(7 میلیون یورو) نیز کمتر است. در پی اس جی لیونل مسی 35 میلیون یروو به علاوه پاداش دریافت می کند و از این حیث شماره یک است. اکیپ نوشته است که به راموس برای انتقالش به عنوان بازیکن آزاد، هیچ پاداشی تعلق نگرفته است. اتفاقی که در چنین نقل و انتقالاتی مرسوم است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...