استعفای رییس فدراسیون دوومیدانی بعد اتفاقات جنجالی در شیراز

هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی از سمت خود استعفا داد.
کدخبر (177262) | 17 اردیبهشت 1402 | ساعت 10:59
0 93
استعفای رییس فدراسیون دوومیدانی بعد اتفاقات جنجالی در شیراز
هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی از سمت خود استعفا داد.

به گزارش سرخ نیوز، مسابقه دوی نیمه‌ماراتن اواخر هفته گذشته به‌میزبانی شهر شیراز برگزار شد؛ مسابقه‌ای که هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی پس از برگزاری آن از همکاری تمامی ارگان‌های استان فارس در روند هرچه بهتر برگزارشدنش تشکر و قدردانی کرد. این مسابقه حاشیه‌هایی را به‌دنبال داشت و باعث واکنش معاون وزیر ورزش و جوانان شد. مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز در گفت‌وگو با پایگاه خبری این وزارتخانه درباره حاشیه‌سازی رخ‌داده از سوی عده‌ای در خلال برگزاری مسابقات دوی استقامت فارس گفت:

بر اساس گزارش‌های دریافتی از برگزارکنندگان این رویداد، تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات از جمله ساعت مجزای برگزاری رقابت‌های آقایان و بانوان و همچنین مسیرهای جداگانه اندیشیده شده بود، اما در پایان این مسابقه، رفتار هنجارشکنانه برخی افراد که بدون ثبت‌نام و بدون داشتن شماره خودشان را به مسیر برگزاری مسابقه رسانده بودند، تصاویر ناهنجاری را ایجاد کرد. وزارت ورزش و جوانان این رفتارها را تقبیح می‌کند و اجازه نمی‌دهیم کسی بخواهد به اسم ورزش به عادی‌سازی رفتارهایی بپردازد که با ارزش‌های جامعه اسلامی و اعتقادات مردم ایران سازگاری ندارد. به هیچ عنوان توسعه ورزش با چنین رفتارهایی مورد تأیید نیست و نمی‌گذاریم کسی چنین تصاویر نامربوطی را از ورزش کشور نهادینه کند، بر همین اساس ضمن تقبیح این اتفاق، به‌طور قطع جزئیات و عوامل دخیل در این رخداد مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
پس از این موضوع، خبری مبنی بر استعفای هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی از سمت خود منتشر شد. درباره استعفای صیامی شنیده می‌شود که برخی مسئولان در جلسه با صیامی، خواستار کنار گذاشته شدن روح‌الله نجمی رئیس هیئت دوومیدانی استان فارس شدند. صیامی در مواجهه با این درخواست با آن مخالفت کرده و گفته است خودش از پست ریاست استعفا می‌کند و نمی‌تواند حکم به برکناری رئیس هیئت فارس بدهد. استعفای رئیس فدراسیون دوومیدانی در فاصله تقریباً 4 ماه تا بازی‌های آسیایی 2022 هانگژو در شرایطی است که دوومیدانی شرایط خوبی ندارد و امید زیادی هم به مدال‌آوری آن در این بازی‌ها نیست.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...