افشاریان: از اینکه برخی تست‌ ها موفقیت آمیز نبود ناراحت هستم

رئیس کمیته داوران گفت: داورانی که ۳ بار در تست‌ ها رد شده باشند دیگر نمی‌ توانند قضاوت کنند.
کدخبر (209655) | 27 تیر 1402 | ساعت 19:20
0 108
افشاریان: از اینکه برخی تست‌ ها موفقیت آمیز نبود ناراحت هستم
رئیس کمیته داوران گفت: داورانی که ۳ بار در تست‌ ها رد شده باشند دیگر نمی‌ توانند قضاوت کنند.

به گزارش سرخ نیوز، خداداد افشاریان رئیس کمیته داوران درمورد تست داوران پیش فصل، اظهار داشت: به هر صورت باید پیش از شروع فصل از داوران تست امادگی جسمانی‌ گرفتیم. این همیشه یک اصل بوده و هست. از ساعت ۱۷ امروز این تست‌ها را شروع کردیم. ۱۴ نفر یعنی ۷ داور و ۷ کمک داور تست‌ها را با موفقیت پشت سر نگذاشتند که خودم از این موضوع خیلی ناراحت هستم.

وی افزود: برخی از این دوستان را بیشتر لازم داشتیم. برخی داوران نیز مصدوم هستند. این اتفاقات کار را برای ما سخت کرده است. اشکان خورشیدی مصدوم است.

رئیس کمیته داوران درمورد داوران مردود شده در این تست، عنوان کرد: محمد حسین زاهدی فر، سعید رحیمی مقدم ، حمید حاج ملک، روح الله شریفی، سعاد وفا پیشه، مهدی اوجاقی و علی صفایی تست‌ها را پاس نکردند.  با هیچکس هم مماشات نکردیم. بدون این عزیزان لیگ را شروع می‌کنیم و در ادامه نفرات مردودی و مصدوم باید در تست‌های لیگ دو کشور شرکت کنند و امیدواریم آنجا با عزت به مسابقات بازگردند.

افشاریان تاکید کرد: شاید بین دوستان نفراتی باشند که ۳ بار متوالی در تست‌ها مردود شده باشند و عملا دیگر در داوری نیستند. باید آمار دربیاوریم. در مصوبه اخیر اعلام کردیم که اگر داوری سه بار رد شود، دیگر در خدمتش نیستیم. امیدواریم همه چیز ختم به خیر شود تا در خدمت دوستان در لیگ باشیم.

وی با اشاره به استارت انفجاری عباس راکی و خط بطلان کشیدن این داور به شایعات نسبت به ناآمادگی‌اش گفت: عباس داور باهوشی است و  دیدید در شرایطی که با هیچکس مماشات نکردیم تست‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشت. ناگفته نماند بدنش کیلوهای اضافی دارد که امیدواریم این مشکل را حل کند.

آخرین اخبار فوتبال ایران

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...