افشاگری امباپه از پیشنهاد جدی لیگ برتری

ستاره فرانسوی در آخرین مصاحبه خود مدعی شد که پیشنهادی رسمی از باشگاه لیورپول و یورگن کلوپ داشت.
کدخبر (40659) | 03 خرداد 1401 | ساعت 06:56
0 92
افشاگری امباپه از پیشنهاد جدی لیگ برتری
ستاره فرانسوی در آخرین مصاحبه خود مدعی شد که پیشنهادی رسمی از باشگاه لیورپول و یورگن کلوپ داشت.

به گزارش سرخ نیوز، شنبه‌ شب کیلیان امباپه با باشگاه پاری سن ژرمن به مدت 3 سال تمدید کرد و به پیشنهاد جدی رئال مادرید پاسخ منفی داد.

بسیاری از کارشناسان و رسانه‌ها مدعی بودند که او راهی رئال خواهد شد ولی امباپه تصمیم به ماندن گرفت تا با واکنش‌های تندی همراه شود. بسیاری او را به پول دوست بودن و پشت کردن به رویای کودکی متهم کردند.

در این روزها امباپه در صدد دفاع از خود در آمد و از علت تصمیمش برای ماندن در پاریس صحبت کرد. ستاره فرانسوی در آخرین اظهارنظر خود مدعی شد که تنها رئال مادرید به دنبال او نبوه و این بازیکن پیشنهادی جدی از لیگ برتر داشت.

امباپه در مصاحبه با سایت فرانسوی تله‌فوتبال گفت: فقط رئال مادرید نبود که مرا می‌خواست. لیورپول نیز به دنبال من بود و من در همان زمان با یورگن کلوپ نیز صحبت کردم. با لیورپول مذاکره کردم زیرا باشگاه مورد علاقه مادرم است. مادرم عاشق لیورپول است. نمی‌دانم چرا، شما می‌توانید از خودش بپرسید!

وی ادامه داد: لیورپول باشگاه بزرگی است و من 5 سال پیش با آنها دیدار کردم. زمانی بود که در موناکو حضور داشتم و با آنها بازی کردم. لیورپول باشگاه بسیار بزرگی است. ستاره فرانسوی مدعی شد که پیشنهاد لیورپول را مثل پیشنهاد رئال رد کرده تا در کشورش بماند.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...