اولتیماتوم 24 ساعته قربان زاده به درویش/ قراردادها را بفرستید

حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی‌ سازی در نامه مهم به رضا درویش، از او خواست تا فردا قرارداد بازیکنان و مربیان را به این سازمان ارسال کند.
کدخبر (208386) | 24 تیر 1402 | ساعت 20:56
0 178
اولتیماتوم 24 ساعته قربان زاده به درویش/ قراردادها را بفرستید
حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی‌ سازی در نامه مهم به رضا درویش، از او خواست تا فردا قرارداد بازیکنان و مربیان را به این سازمان ارسال کند.

به گزارش سرخ نیوز، این نامه که امضای حسین قربان زاده را در پایین خود دارد، با موضوع ارسال قرارداد بازیکنان، کادرفنی و واریزی‌های هوادار حامی به باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل آن ارسال شده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی اولتیماتوم 24 ساعته را به رضا درویش داده است. او از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواسته تا «یک نسخه از تمامی قراردادهای بازیکنان و کادرفنی» را تا روز یکشنبه به این سازمان ارسال کند. این در حالی است که هنوز نقل و انتقالات این باشگاه به پایان نرسیده است. در ادامه این نامه آمده است: «ضمنا شنیده شده که فردی به نام آقای محمد یوسفی به عنوان یک هوادار حامی مبالغی را به برخی از بازیکنان و کادر پرداخت کرده که لازم است لیست کاملی از این واریزی‌ها را تهیه و ارسال کنید.» اشاره قربان زاده به فردی است که اخیرا نامش بیشتر از گذشته در اطراف باشگاه پرسپولیس به گوش رسیده و حتی رضا درویش اعلام کرد او 200 هزار دلار برای تجهیزات فیزیوتراپی به این باشگاه پرداخت کرده است. بخش پایانی نامه نیز یک نکته مهم در خود داشت: «هیچگونه تراکنش و تبادل ریالی و ارزی نباید بدون ثبت حسابداری در واحد مالی انجام شود. در غیر این صورت تخلف محسوب می‌شود. همه درآمدها و هزینه‌ها باید قابل رهگیری در حساب باشگاه‌ باشد.» حالا باید منتظر ماند و دید که رضا درویش قراردادها را تا فردا ارسال خواهد کرد یا خیر؟ همچنین سوال اصلی این است که آیا سازمان خصوصی‌سازی این قراردادها را به صورت جزئی منتشر می‌کند یا افشای آن را به کدال خواهد سپرد. باتوجه به عرضه ده درصد از سهام پرسپولیس و استقلال در فرابورس، این دو باشگاه ملزم به افشای هزینه‌کرد خود در سامانه کدال هستند اما فصل گذشته تنها به انتشار مجموع ارقام قرارداد بازیکنان، کادرفنی و تیم‌های پایه اکتفا کردند.   آخرین اخبار فوتبال ایران

 

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...