اینبار فیفا طرف حساب استقلال است

آبی پوشان در حالی با وجود بسته بودن پنجره توانستند دو بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی جذب کنند که حق انجام اینکار را نداشتند.
کدخبر (25742) | 28 بهمن 1400 | ساعت 17:05
1 74
اینبار فیفا طرف حساب استقلال است
آبی پوشان در حالی با وجود بسته بودن پنجره توانستند دو بازیکن در نقل و انتقالات زمستانی جذب کنند که حق انجام اینکار را نداشتند.

به گزارش سرخ نیوز، ذوبی ها پس از بازی با استقلال به سازمان لیگ به دلیل استفاده از حردانی و آمانوف شکایت کردند. آنها مدعی اند حضور این دو بازیکن غیرقانونی بوده و آبی پوشان به دلیل بسته بودن پنجره خود نمی توانستند با بازیکنی قرارداد ببندند.   اینطور که مدیر روابط عمومی ذوب آهن می گوید کمیته انضباطی ابتدا به دلیل شکایت فرشید باقری و چند بازیکن دیگر پنجره استقلال را بسته و در ادامه اعلام کرده است علی‌الحساب کارت بازی دو بازیکن جدید استقلال صادر شود!   بعد از اختصاص مجوز موقت جهت ارائه ضمانتنامه بانکی برای خارجی ها و امکان ثبت قرارداد دو بازیکن برای باشگاه های بدهکار، خلق الساعه قانون دیگری ابداع شد و زین پس کارت بازی بازیکنان علی الحساب صادر می شود! ظاهرا سازمان لیگ پنجره استقلال را نیمه باز گذاشته تا در این روزهای کرونایی کمی هوا عوض شود! چون هر جور به ماجرا نگاه کنید بقول ذوبی ها چیزی به اسم باز شدن علی‌الحساب وجود ندارد.   اصلا باید دید چنین قانونی در آیین نامه وجود دارد یا این هم یک تصمیم مدیریتی بوده از جانب معاون وزیر؟به راستی چرا این قوانین فقط شامل از ما بهتران می شود و تیمی چون پرسپولیس وقتی پنجره اش بسته می شود، نه حق جذب خارجی دارد و نه ثبت قرارداد بازیکنان داخلی اش را.   سه فصل پیش در چنین روزهایی برای اینکه استقلال بتواند قرارداد آیاندا پاتوسی را ثبت کند در قانون خارجی ها دست بردند و امکان حضور این هافبک آفریقایی را در پنجره زمستانی فراهم آوردند. در ابتدای فصل جاری هم بعد از درخواست استقلالی ها برای جذب دستیار ایتالیایی،قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی برای لیگ بیست و یکم برداشته شد. جالب اینجاست که آنها چنان از پذیرش خواسته خود مطمئن بودند که هنوز سازمان لیگ این موضوع را اعلام نکرده، مجیدی زودتر در صفحه شخصی اش خبر از حضور پین در تمرینات استقلال داد!   آقای پشت به قدرت این روزها حسابی پشتش گرم است; جوری که شکایت نساجی بابت غیرقانونی بازی کردن خارجی ها انکار، شکایت فولاد و آلومینیوم برای سربازها بی اثر و شکایت هوادار مبنی بر دوازده نفره بازی کردن استقلالی ها رد می شود. ایندفعه اما فدراسیون نمی تواند با همان بهانه های تکراری ذوبی ها را بپیچاند. چون اینطور که مشخص است وکیل فرشید باقری از فیفا استعلام گرفته و بسته بودن پنجره این باشگاه تایید شده است. دیگر با لابی در پشت پرده نمی توان ماجرا را ماست مالی کرد. اینبار فیفا طرف حساب استقلال است و تهدیدهای شاکیان به محرومیت از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم جواب نمی دهد.   شیوا دورانگر

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

کاربر سایت
04 شهریور 1402
مرسی 👍
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...