بحران استقلال و وعده هایی که محقق نمی شود

مدیران باشگاه استقلال تاکنون به وعده های خود عمل نکرده اند و مشکلات نقل و انتقالاتی و ثبت بازیکنان در آینده ای نزدیک حواشی جدیدی برای این تیم ایجاد خواهند کرد.
کدخبر (216895) | 15 مرداد 1402 | ساعت 10:55
0 74
بحران استقلال و وعده هایی که محقق نمی شود
مدیران باشگاه استقلال تاکنون به وعده های خود عمل نکرده اند و مشکلات نقل و انتقالاتی و ثبت بازیکنان در آینده ای نزدیک حواشی جدیدی برای این تیم ایجاد خواهند کرد.

به گزارش سرخ نیوز، مسئولان باشگاه استقلال بعد از اعتصاب بازیکنان در تمرین و تعطیلی چند روزه تمرینات به اعضای تیم وعده دادند که بخشی از مطالبات آنها از فصل گذشته به حساب شان واریز می‌شود. مدیران استقلال وعده انتخاب اسپانسر جدید را داده بودند اما در روند مذاکرات با این اسپانسر دچار مشکلاتی داشتند و در نهایت پولی که انتظار داشتند هم به باشگاه نیامد. مسئولان استقلال چند روز قبل مبلغ ناچیزی را از اسپانسر فصل گذشته دریافت کردند و با آن پول توانستند بین 7 تا 10 درصد از بدهی فصل گذشته به بازیکنان را بپردازد. این در حالی است که هنوز اعضای کادرفنی جدید و بازیکنان تازه وارد طبق وعده در روز قرارداد پول نگرفته‌اند. از سوی دیگر برخلاف وعده قبلی هنوز اسپانسر باشگاه نیز معرفی نشده که مجموعه اتفاقات نشان از ادامه مشکلات مالی در استقلال دارد.

استقلال و پنجره ای که بسته است

مدیران استقلال با توجه به بدهی های گذشته هنوز پنجره نقل و انتقالاتی خود را نیز باز نکرده‌اند و قراردادهای جدید نیز ثبت نشده است. اگرچه مدیران باشگاه در تلاشند تا با رایزنی بتوانند پنجره شان را باز کنند اما ادامه مشکلات مالی باعث شده تا مدیران نتوانند آنطور که می‌خواهند مسائل را مدیریت کنند. در چنین شرایطی باشگاه نتوانسته پیش پرداخت بازیکنان و کادرفنی را برای فصل جدید طبق قرارداد پرداخت کند و این در حالی است که بدهی های زیادی از فصل گذشته هم باقی مانده است. مشکلات موجود در استقلال شاید در روزهای آینده بار دیگر حواشی جدیدی را به این باشگاه تحمیل کند. اگرچه در شروع فصل جدید نکونام و شاگردانش فعلا برای برهم نخوردن آرامش تیم حرفی از مشکلات نمی‌زنند، اما بدهی های مالی در صورت ادامه دار شدن، بی شک مسائل جدیدی را در این باشگاه ایجاد خواهد کرد. اخبار جدید فوتبال ایران

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...