دنیس ولف و چلوکباب در دل آمریکا؛ لایف استایل وگاس، چلوکباب به راس!

دنیس ولف بدنساز سرشناس آلمانی این روزها در لاس وگاس زندگی می‌کند و به استاد پخت کباب تبدیل شده است.
کدخبر (225503) 09 شهریور 1402 | ساعت 15:24
0 252
دنیس ولف بدنساز سرشناس آلمانی این روزها در لاس وگاس زندگی می‌کند و به استاد پخت کباب تبدیل شده است.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، وقتی صحبت از بدنسازی می‌شود نمی‌توانیم نقش آلمانی‌ها را در پایه‌گذاری و پیشرفت این رشته نادیده بگیریم. از یوجین ساندو که احتمالا عضلانی‌ترین فرد قرن نوزدهم بود و در سال 1901 اولین رقابت بدنسازی را پایه‌گذاری کرد و امروز قهرمانان مستر المپیا بعد از قهرمانی مجسمه او را به یادگار به خانه می‌برند تا دنیس جیمز آلمانی-آمریکایی، مارکوس رول و دنیس ولف هر کدام نقش به سزایی در پیش برد این ورزش در طول تاریخ داشته‌اند. علاوه بر ملیت، نقاط اشتراک دیگری نیز می‌توان در این افراد را مشاهده کرد. ژنتیک نابی که مستعد ساخت فیزیکی هیولایی است. بدنسازان آلمانی در طول تاریخ همواره به داشتن بدنی حجیم و عضلات پرچگالی شهره بودند و برکسی پوشیده نیست که ساخت چنین عضلاتی علاوه بر تمرین‌های پرفشار، ممارست، استفاده از مکمل‌ها و خواب کافی، نیاز به گذراندن ساعت‌‌های زیادی در آشپزخانه دارد. پایبندی یک بدنساز حرفه‌ای برای صرف 6 تا 8 وعده غنی از پروتئین در طول روز ما را به یاد تعهد یک سرباز در حفظ پست خود می‌اندازد. دنیس ولف از این قاعده مستثنی نبوده و سال‌های طولانی به رعایت رژیم‌هایی از این دست را رعایت کرده است.

بدنسازی که در دل لاس وگاس چلوکباب می زند؛ لایف استایل وگاس، چلوکباب به راس! دنیس ولف ، بدنسازی که استاد پخت کباب است!

ولف که سال‌ها رقم زننده خاطرات شیرینی برای دوستداران بدنسازی بود این روزها و پس از بازنشستگی در سال 2018، علاوه بر فعالیت به عنوان یک تمرین دهنده شخصی، به تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی نیز می‌پردازد. گوشت قرمز به عنوان یکی از منابع سرشار از پروتئین بخش عمده‌ای از رژیم غذایی بدنسازان را تشکیل می‌دهد و در لابه‌لای پست‌های تولیدی دنیس ولف می‌توان متوجه شد که او نه تنها به این منبع غذایی علاقه دارد، بلکه او یک آشپز ماهر نیز است!

ویدئو: دنیس ولف، استاد پخت کباب!

او در پست‌هایی با عنوان «Wolf's Kitchen» مهارت‌های خود در آشپزی را به رخ می‌کشد و ویدئوهای او در این حوزه مورد توجه دنبال‌کنندگان و علاقه‌مندان او در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است، به خصوص در میان ایرانیان. علت این توجه ویژه ایرانی‌ها به دنیس ولف این موضوع است که اصولا بدنسازان اروپایی و آمریکایی به طبخ گوشت قرمز روی اجاق گاز و یا باربیکیوهای گازی و به صورت استیک علاقه‌مند هستند اما هر بار که به پست‌های آشپزی دنیس ولف نگاهی بیندازید او را پای منقلی مملو از زغال و در حال برشته کردن انواع کباب‌های رنگارنگ می‌بینید. در واقع او استاد طبخ انواع کباب‌ها و شیشلیک‌هایی است که در کشورهای خاورمیانه‌ای مرسوم هستند.

صفحه بدنسازی سرخ نیوز را در اینستاگرام دنبال کنید: https://www.instagram.com/sorkhnews_gym


رژیم غذایی دنیس ولف، از تنفر شدید تا ...

دنیس ولف سال‌ها است که در لاس وگاس زندگی می‌کند و زندگی آرامی را همراه با خانواده خود در عمارتی زیبا در یک محله دنج و آرام در نزدیکی شهر اصلی وگاس سپری می‌کند. تمرینات منظم روزانه و مراجعه به فروشگاه شهر برای خرید، آشپزی و تمرین دادن چند جوان آماتور و چند بدنساز حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای سرگرمی این روزهای دنیس ولف هستند. او برای تمرینات خود از باشگاه شخصی واقع در حیاط عمارتش که به صورت روباز طراحی شده استفاده می‌کند و گاهی ویدئوهایی از آن را با هوادارانش به اشتراک می‌گذارد، هر چند او برای تمرین کردن با بدنسازان زیر نظر خود معمولا راهی باشگاه‌های داخل شهر می‌شود.
بدنسازی که در دل لاس وگاس چلوکباب می زند؛ لایف استایل وگاس، چلوکباب به راس!البته دوستان دنیس ولف تاکید دارند که لذت تمرین با او در باشگاه شخصی وی دو چندان است چرا که پس از تمرین، دنیس با کباب‌های خوشمزه و رنگارنگی از آنها پذیرایی می‌کند. دنیس ولف بارها از تنفر خود نسبت به رژیم‌های غذایی مرسوم در بدنسازی سخن گفته اما برای داشتن دوران حرفه‌ای موفق سال‌ها به این رژیم‌ها پایبند مانده است. رژیم غذایی او این روزها شامل 3 وعده غذایی در صبح، ساعت یک بعد از ظهر قبل از تمرین و بین ساعت 3 تا 4 بعد از ظهر بعد از تمرین است. نکته جالب این است که او اعتراف کرده که هر شب فیلم می‌بیند و علاقه شدیدی به خوردن بستنی حین تماشای فیلم دارد. البته دنیس ولف می‌گوید که تمرینات منظم روزانه و متابولیسم بدن او به این بدنساز آلمانی کمک می‌کند تا تناسب اندام خود را حفظ کند.

بدنسازی که در دل لاس وگاس چلوکباب می زند؛ لایف استایل وگاس، چلوکباب به راس!بدنسازی که روزی مدعی جدی قهرمانی در مستر المپیا بود

از ولف زمانی به عنوان یکی از مدعیان جدی کسب ساندو نام برده می‌شد. او در سال 2005 حرفه‌ای شد و بلافاصله جواز ورود به مستر المپیا 2006 را کسب کرد. بین سال‌های 2006 تا 2015 در 10 مستر المپیای متوالی حضور داشت و در 7 دوره جزء 5 نفر برتر قرار گرفت. اوج کار او سومی در مستر المپیا 2013 بود، استیجی پرستاره ولف پس از فیل هیث و کای گرین و بالاتر از بدنسازان نامداری چون جی کاتلر، شان رودن، دکستر جکسون، رولی وینکلار، بیگ رامی و دیگر نامداران بدنسازی در جایگاه سوم قرار گرفت. بیت الله عباس پور بدنساز ایرانی سرشناس نیز در این رویداد حضور داشت. در ادامه این روند موفقیت‌آمیز، دنیس ولف در سال 2014 و در رقابت آرنولد کلاسیک به قهرمانی رسید و همان سال در مستر المپیا چهارم شد. او در آرنولد کلاسیک اروپا در همان سال و در استیجی پرستاره قهرمان شد و در حالی که بسیاری از کارشناسان او را در اوج پختگی بدنی می‌دانستند و دنیس ولف یکی از مدعیان جدی کسب ساندو بود، بعد از چهارمی در مستر المپیا 2015 با دو مصدومیت شدید مواجه شد و تمام رقابت‌های سال 2016 را از دست داد. بازتوانی دنیس و رفع مصدومیت او بیش از 2 سال طول کشید و او در نهایت در سال 2018، با درد فراوان یک دوره تمرینی پرفشار را پشت سرگذاشت و با دوازدهمی در آرنولد کلاسیک از دنیای بدنسازی خداحافظی کرد. آخرین اخبار بدنسازی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
ویدئو های ترند
موردی نیست.
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...