برای سیتی چیزی غیرممکن نیست؛ امباپه و هالند در کنار هم

کیلیان امباپه هفته قبل اعلام کرد قصد دارد از پاری‌سن‌ژرمن جدا شود. از آن‌جایی که این بازیکن بسیار پرهزینه است، منچسترسیتی ادعا کرده است که می‌تواند امباپه را جذب کند.
کدخبر (78929) | 24 مهر 1401 | ساعت 15:16
0 78
برای سیتی چیزی غیرممکن نیست؛ امباپه و هالند در کنار هم
کیلیان امباپه هفته قبل اعلام کرد قصد دارد از پاری‌سن‌ژرمن جدا شود. از آن‌جایی که این بازیکن بسیار پرهزینه است، منچسترسیتی ادعا کرده است که می‌تواند امباپه را جذب کند.

به گزارش سرخ نیوز، همین هفته قبل بود که کیلیان امباپه مدعی شد که تصمیم دارد در ماه ژانویه پاری‌سن‌ژرمن را ترک کند. او حتی اگر به عنوان بازیکن آزاد هم از این باشگاه جدا شود، بازهم رقم قرارداد و دستمزدش سر به فلک خواهد گذاشت و برای هر باشگاهی پرهزینه خواهد بود. اما مارکا ادعا کرده که منچسترسیتی برای خرید این بازیکن فرانسوی هیچ محدودیت مالی نخواهد داشت. سیتی از سال 2008 که توسط شیخ منصور و تیمش خریداری شد، سرمایه‌گذاری قابل توجهی روی فوتبال انجام داد و در این سالها به قهرمانی‌های زیادی در مسابقات مختلف دست پیدا کرد. به همین خاطر کسی شکی به خود راه نمی‌دهد که اگر امباپه تصمیمش برای جدایی جدی شود، سیتی به دلیل مسائل مالی نتواند برای جذب این بازیکن پیش‌قدم شود. امباپه در پاریس از بازی کنار مسی و نیمار راضی نیست و اگر این ستاره 23 ساله به منچستر منتقل شود، آنگاه باید کنار ماشین گلزنی نروژی یعنی ارلینگ هالند بازی کند. این دو فوق ستاره جوان فوتبال دنیا همین حالا با یکدیگر مقایسه می‌شوند و اگر این دو در یک تیم حضور داشته باشند، قطعاً عملکردشان در قیاس باهم بیشتر به چشم می‌آید. کیلیان امباپه از این دو بازیکن به عنوان جانشینان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو یاد می‌شود اما بر خلاف دو غول پا به سن گذاشته فوتبال جهان، این دو بازیکن جوان می‌توانند روزی در یک تیم باهم بازی کنند. هالند در 13 بازی برای سیتی 20 گل به ثمر رسانده و رکورد امباپه با 183 گل در 230 بازی برای پاری‌سن‌ژرمن نشان می‌دهد که او به همان اندازه پرکار خواهد بود. با این حال، اینکه آیا سیتی در صورت فسخ قرارداد امباپه در پاریس، به دنبال خرید این بازیکن است یا خیر، هنوز مشخص نیست. تصور می‌شد که رئال مادرید محتمل‌ترین گزینه برای خرید امباپه باشد تا اینکه او در ماه می قراردادی سه ساله و جدید با پاریسی‌ها امضا کرد. گزارش‌های هفته قبل حاکی از آن بود که لیورپول علاقه بیشتری برای خرید امباپه دارد و تیم پاریسی هم ترجیحش به تیمی است که رقیب مستقیمش محسوب نمی‌شود. اختلافات در پاریس زیاد شده و گفته می‌شود امباپه تنها با 4 بازیکن رابطه خوبی دارد. او تنها چند ماه پس از امضای یک قرارداد جدید با حقوق هفتگی 650 هزار پوندی، به شدت اکنون به دنبال راهی برای خروج از باشگاه است.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...