برنامه مجهول مورایس برای خط حمله سپاهان

کدخبر (206145) | 19 تیر 1402 | ساعت 14:54
0 127
برنامه مجهول مورایس برای خط حمله سپاهان
طبق اخبار، عیسی آل کثیر به سپاهان می‌پیوندد و هنوز مشخص نیست که ژوزه مورایس چه نقشه‌ای برای خط حمله تیمش در سر دارد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، بعد از آنکه گفته شد که یحیی گل‌محمدی به عیسی آل‌کثیر مهلت داده تا زودتر نسبت به تمدید یا عدم تمدید قراردادش اقدام کند، خبر رسید که این بازیکن با سپاهان به توافق رسیده و فصل بعد را در اصفهان خواهد بود. سپاهان نهمین تیمی است که آل‌کثیر در آن بازی خواهد کرد و این نشان می‌دهد او از آن دسته بازیکنانی که اصولا زیاد تیم عوض می‌کنند.

اما از طرف دیگر، معلوم نیست سرمربی سپاهان در این فصل چه برنامه‌ای خط حمله‌اش در سر می‌پروراند. سپاهان که شهریار مغانلو را دارد و رضا شکاری و کاوه رضایی را به خدمت گرفته، با جذب عیسی آل کثیر یک ترکیب ویژه و جالب توجه را خواهد داشت.

با این وصف اما نکته مهم این است که از میان چهار مهاجم مطرحی که سپاهان در اختیار دارد، کدام ها قرار است در ترکیب اصلی بازی کنند؟ شاید ژوزه مورایس برای کاوه رضایی و رضا شکاری برنامه‌های متفاوتی در خط حمله تدارک ببیند. در این صورت آیا او می خواهد عیسی آل‌کثیر و مغانلو را با هم بازی بدهد؟ شاید سپاهان هم مثل خیلی از باشگاه‌های حرفه‌ای، قصد دارد با جذب آل‌کثیر دست پرسپولیس را در پوست گردو بگذارد و به نوعی باعث تضعیف رقیب شود!

این مهاجم 33 ساله و اهل دزفول، فصل گذشته و با وجود دیر اضافه شدن به تیم، در دوازده مسابقه 1 گل برای پرسپولیس در لیگ برتر به ثمر رساند که گل او در داربی تهران، با برد شش امتیازی شاگردان گل‌محمدی همراه بود و به نوعی کلید قهرمانی را به سرخ ها داد. او در جام حذفی، ۳ گل در چهار مسابقه زد و یکی از بهترین‌های تیمش در مسیر رسیدن به قهرمانی بود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...