بلاتکلیفی پرسپولیس، انتخاب‌های سریع برای استقلال

در دوره سلطانی فر هرگونه تلاشی انجام شد که استقلال شرایط خوبی داشته باشد و چهار مولتی میلیاردر در هیات مدیره آبی ها منصوب شدند!
کدخبر (38858) | 23 اردیبهشت 1401 | ساعت 14:38
0 56
بلاتکلیفی پرسپولیس، انتخاب‌های سریع برای استقلال
در دوره سلطانی فر هرگونه تلاشی انجام شد که استقلال شرایط خوبی داشته باشد و چهار مولتی میلیاردر در هیات مدیره آبی ها منصوب شدند!

به گزارش سرخ نیوز، غلامعلی محمدعلیپور، عضو هیات مديره باشگاه پرسپولیس از استعفای خود خبر داد و عنوان کرد مدتی است در جلسات هیات مدیره حاضر نمی شود. پیش از این هم مصوبات هیات مدیره رسمیت نداشت و جلسات به طور منظم برگزار نمی شد چرا که ذوالفقارنسب مدت ها قبل استعفا داده بود و علیپور هم که قصد استعفا داشت این اواخر خیلی خودش را درگیر امور باشگاه نمی‌کرد و در نهایت نیز استعفا داد. در شرایط فعلی هیات مدیره پرسپولیس سه عضو دارد؛ محمد اسد مسجدی، سید مجید پوراحمدی به همراه رضا درویش. در شرایطی که هیات مدیره باید پنج تا هفت نفره باشد تا قبل از استعفای علیپور چهار نفره بود و حتی با حضور علیپور هم مصوبات رسمیت نداشت. حال و با استعفای علیپور هیات مدیره پرسپولیس دیگر عملا هیات مدیره ای ندارد! در حالی که استقلال افراد کارآمدی در هیات مدیره دارد. انتقادات هواداران پرسپولیس به این دلیل است که مددی در استقلال مشغول به کار بود و مجبور به استعفا شد و به جای او آجرلو در استقلال مدیرعامل شد و حتی سرخ نیوز یک ماه و نیم قبل از انتخاب آجرلو از انتصاب وی خبر داد و آجرلو تمام برنامه ریزی ها را قبل از انتخابش به عنوان مدیرعامل در استقلال انجام داده بود اما در پرسپولیس سمیعی که از مدت ها قبل استعفا کرده بود برکنار نشد و ماندنی شد و صدری نیز در حالت بلا تکلیفی به سر می برد و هر دو هفته یک بار یا ماهی یک بار مدیر عاملی وی تمدید می شد و این رویه حاکم بر پرسپولیس بوده است. در دوره سلطانی فر اما هرگونه تلاشی انجام شد که استقلال شرایط خوبی داشته باشد و چهار مولتی میلیاردر در هیات مدیره آبی ها منصوب شدند و با تلاش مجلس و تاکید وزیر ورزش وقت و رایزنی آقای آذری جهرمی، علاوه بر هیات مدیره متمول، کارگزاری برای استقلال در نظر گرفته شد که البته به هیچ وجه در هیات مدیره پرسپولیس از این خبر ها نبود! یادمان نمی رود چند باری تصمیماتی توسط فدراسیون گرفته شد اما با دخالت وزارت ورزش تغییر کرد به ویژه تغییر دربی رفت فصل گذشته که گفته می شود با دستورات وزارت ورزش به تعویق افتاد و پنج مصدوم و فیکس تیم مجیدی به بازی رسیدند!

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...