بیرانوند- کنت؛ جنگ دست کش ها در فولاد آره نا

بیرانوند و کنت که رقابت نزدیکی در جدول کلین شیت ها دارند، این هفته در بازی پرسپولیس و فولاد دوئل نزدیکی با هم خواهند داشت.
کدخبر (131083) | 04 بهمن 1401 | ساعت 11:25
0 90
بیرانوند- کنت؛ جنگ دست کش ها در فولاد آره نا
بیرانوند و کنت که رقابت نزدیکی در جدول کلین شیت ها دارند، این هفته در بازی پرسپولیس و فولاد دوئل نزدیکی با هم خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، علیرضا بیرانوند در ادامه درخشش خود در هفته های اخیر، موفق شد بدون گل خورده میدان مسابقه با ذوب آهن را ترک کند تا دور برگشت را هم با کلین شیت اغلب کرده باشد. این دروازه بان لرستانی از زمان بازگشت خود به فوتبال ایران، عملکرد بسیاری خوبی در قفس توری پرسپولیس داشته و فقط ۶ بار اجازه گلزنی به حریفان داده و ۱۱ بار دروازه را بسته نگه داشته است تا این تیم پس از مدت ها به آرامش و ثبات لازم در فاز دفاعی برسد. بسیاری از کارشناسان از بیرانوند به عنوان بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس یاد می کنند و معتقدند این بازیکن نقش پررنگی در صدرنشینی این تیم داشته است. آمادگی و تجربه این گلر ملی پوش می تواند برگ برنده سرخ ها در بازی های سخت پیش رو باشد. بیرانوند- کنت؛ جنگ دست کش ها در فولاد آره نا پرسپولیس جمعه این هفته در یک بازی دشوار باید به مصاف فولاد برود و علیرضا بیرانوند یکی از نفراتی است که گل محمدی روی درخشش او برای کسب امتیاز در این بازی خارج از خانه حساب ویژه ای باز کرده است. این دروازه بان در آخرین دیدار خود با فولاد در اهواز موفق به کلین شیت شده بود. این بازی که سیزدهم آبان ۹۸ برگزار شد با تک گل مهدی ترابی به سود سرخپوشان خاتمه یافت. حالا او بعد از گذشت ۳ سال، در شرایطی دوباره به فولاد آره نا باز می گردد که علاوه بر تلاش برای موفقیت پرسپولیس باید یک جنگ حیثیتی را با کریستوفر کنت بر سر کلین شیت داشته باشد. ناگفته نماند که این دروازه بان اتریشی در ۱۶ دیداری که در این فصل با پیراهن فولاد به میدان رفته است ۹ بار موفق به بستن نگه داشتن دروازه خود شده است. او در سه بازی اخیر تیمش درخشش قابل توجهی داشته و بدون گل خورده میدان را ترک کرده. فولاد در این سه بازی با تیم های هوادار، آلومینیوم و صنعت نفت بازی داشت. بیرانوند- کنت؛ جنگ دست کش ها در فولاد آره نا آمادگی دروازه بان های پرسپولیس و فولاد خبر از کار سخت مهاجمین دو تیم در بازی پیش رو می دهد. خصوصا تیم فولاد که در ۳ بازی آخر خود فقط یک گل زده است. تیم پرسپولیس اما با این که این هفته ها بدون مهاجم بعضا به زمین رفته به نسبت عملکرد بهتری داشته و در هر ۳ بازی آخر خود گل زده است. باید دید این روند مقابل فولاد ادامه خواهد داشت و شاگردان گل محمدی می توانند پس از ۳۰۵ دقیقه گل نخوردن به مقاومت گلر اتریشی فولاد خاتمه دهند؟ ناگفته نماند دروازه کنت آخرین بار در دقیقه ۵۵ بازی با ذوب آهن روی ضربه محمدرضا سلیمانی باز شده بود.

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...