سرخ نیوز | تمرینات عبدالرشید سعدالله اف ؛ تانک روسی به دنبال بازگشت به مسابقات بین المللی

تمرینات عبدالرشید سعدالله اف ؛ تانک روسی به دنبال بازگشت به مسابقات بین المللی

عبدالرشید سعدالله اف ملقب به تانک روسی امیدوار است تا با رفع محرومیت بین المللی ورزشکاران روسیه، بار دیگر موفق به حضور در مسابقات بین المللی شود.
کدخبر (219499) 23 مرداد 1402 | ساعت 13:43
0 173
عبدالرشید سعدالله اف ملقب به تانک روسی امیدوار است تا با رفع محرومیت بین المللی ورزشکاران روسیه، بار دیگر موفق به حضور در مسابقات بین المللی شود.

ویدئو: تمرینات عبدالرشید سعدالله اف

عبدالرشید سعدالله اف کشتی گیر دسته وزنی 97 کیلوگرم و ملقب به تانک روسی این روزها تمرینات خود را برای حضور در مسابقات بین المللی پیش رو ادامه می‌دهد. علی رغم محرومیت بین‌المللی کشتی روسیه، هنوز این امید وجود دارد که کشتی گیران این کشور در مسابقات کشتی قهرمانی جهان 2023 حاضر شوند. سعدالله اف در المپیک 2016 در وزن 86 کیلوگرم و در المپیک 2020 در وزن 97 کیلوگرم قهرمانی را تجربه کرد و سابقه 5 قهرمانی در مسابقات کشتی قهرمانی جهان نیز در کارنامه وی دیده می‌شود. چشم انداز سعدالله اف، سومین قهرمانی المپیک در سال 2024 است، مسابقاتی که به میزبانی پاریس برگزار خواهند شد. کایل اسنایدر کشتی گیر مطرح آمریکایی رقیب جدی او در این مسیر است و در میان کشتی‌گیران ایرانی نیز اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، کامران قاسم‌پور مدعی حضور در این دسته وزنی خواهد بود. گفتنی است کشتی‌گیران روس در پی جنگ این کشور و اوکراین از سال 2022 میلادی در مسابقات بین‌المللی حضور نداشته‌اند. آخرین خبرها از ورزش کشتی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
موردی نیست.
وبگردی
چمن مصنوعی پدل
رونالدو
شما آفلاین هستید...