جانی دپ و بحران بزرگ مصرف الکل ؛ کسی توانایی متوقف کردن او را ندارد!

جانی دپ چندین برنامه گروه خود در هالیوود خون‌آشام‌ها را به‌دلیل مهمانی لغو کرد.
کدخبر (218774) | 21 مرداد 1402 | ساعت 18:02
0 176
جانی دپ و بحران بزرگ مصرف الکل ؛ کسی توانایی متوقف کردن او را ندارد!
جانی دپ چندین برنامه گروه خود در هالیوود خون‌آشام‌ها را به‌دلیل مهمانی لغو کرد.

به گزارش خبرنگار سرخ نیوز، جانی دپ همیشه سبک زندگی راک استارها را داشته و به این زندگی مشهور است؛ اما بنابه گزارش Life & Style، دوستان او به‌دلیل مصرف مداوم الکل، نگران سلامتیش هستند. دپ 60 ساله چندین اجرای گروه موسیقی «خون‌آشام‌های هالیوود» که در آن با آلیس کوپر و جو پری همکاری دارد را به‌دلیل شرکت در مهمانی لغو کرده است. اگرچه دلایل رسمی گفته شده برای این کنسل کردن‌ها، آسیب‌دیدگی مچ پا و بد بودن حال عمومی است، گزارش‌های جدید، دلایل دیگری را بیان می‌کنند. Life & Style در این باره مدعی شده:

دوستان جانی از اینکه شرکت در این مهمانی‌ها بار دیگر او را به دردسر بیاندازد، می‌ترسند. برخی ادعا می‌کنند که «مصرف مشروب او به قدری زیاد است که آن‌ها به فکر برگزاری جلسه‌ای دوستانه و صحبت کردن در مورد این موضوع هستند.»
طبق گزارش‌ها، اجرای گروه در بوداپست که قرار بود در 18 ژوئیه انجام شود، به‌دلیل بیهوش شدن دپ در هاستلش، پس از مصرف زیاد الکل لغو شد. گزارش‌ها می‌گویند پس از این اتفاق و برای اطمینان از سلامتی او، پزشکی او را معاینه کرده است. Life & Style در ادامه مدعی شده:
اعضای گروه عصبانی اما نگران بودند. آن‌ها می‌گویند که جانی نمی‌داند کی باید دست بکشد.

علت مصرف بیش از اندازه مواد جانی دپ چیست؟

دپ هنوز در تلاش است تا با مشکلات پیش آمده بر اثر جدایی از همسر سابقش «امبر هرد»، که در دادگاه او را به کتک‌زدن متهم کرده بود، کنار بیاید؛ اما دادگاه، جزئیات زیادی از سوءمصرف مواد توسط او را فاش کرد. دوستان جانی دپ می خواهند مداخله ای درمورد سوءمصرف مواد او انجام دهند Life & Style گزارش داد:
ما تمام آن جزئیات ناراحت‌کننده را شنیدیم و ویدئوی تکان‌دهنده او در بدترین حالتش را دیدیم.
او احتمالاً دلایل زیادی برای کنار کشیدن و تسلیم شدن دارد، اما برخی می‌گویند حاشیه‌های ناشی از مشکلاتی که با امبر داشت، هنوز روی او تأثیر می‌گذارد. برخی می‌گویند:
او به زمین خوردن، دوباره بلندشدن و ادامه دادن معروف است، اما تا ابد نمی‌تواند این کار را ادامه دهد و بالاخره زمانی خسته می‌شود. جانی خیلی پیرتر از آن است که بتواند مانند یک راک استار جوان رفتار کند.
آخرین اخبار چهره های موسیقی

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...