جانی دپ چطور در جشنواره کن هواداران را حیرت زده کرد

جانی دپ پس از اتمام ماجراهای دادگاهش با امبر هرد، با حضور در جشنواره کن با تیپ جالب توجه خود، طرفداران را به وجد آورد.
کدخبر (185972) | 06 خرداد 1402 | ساعت 14:41
0 126
جانی دپ چطور در جشنواره کن هواداران را حیرت زده کرد
جانی دپ پس از اتمام ماجراهای دادگاهش با امبر هرد، با حضور در جشنواره کن با تیپ جالب توجه خود، طرفداران را به وجد آورد.

به گزارش سرخ نیوز، جانی دپ زمانی که روی فرش قرمز جشنواره کن قدم گذاشت، حسابی توجه همه را به خود جلب کرد و به نظر می رسید که نسبت به قبل تغییراتی اساسی داشته. طبق گفته منابع آگاه، تیمی از متخصصان با دستمزدی بالا در هتل JW ماریوت او را برای حضور روی فرش قرمز آماده کرده بودند.

ظاهر جذاب جانی دپ در جشنواره کن

جانی دپ که با فیلمش «Jeanne du Barry» در جشنواره کن شرکت کرده بود، یک لباس سفارشی بسیار شیک که توسط کیم جونز، طراح دیور طراحی شده بود به تن داشت. او بعد از امضای یک قرارداد سه ساله جنجالی، به عنوان سفیر عطر مردانه دیور، سود زیادی به دست آورده و سامانتا مک میلن، آرایشگر قدیمی جانی دپ هم تغییرات فوق العاده جذابی در ظاهر او ایجاد کرده بود تا او با بهترین ظاهر ممکن در جشنواره کن حضور یابد. جانی دپ چطور در جشنواره کن هواداران را حیرت زده کرد

دندان های جانی دپ!

اما در کنار ظاهر جذاب و شیک جانی دپ، نکته ای در چهره او مشاهده شد که حسابی توی ذوق می زد: دندان های جانی دپ! هنگامی که این ستاره هالیوودی لبخند زد، لکه های قهوه ای متعددی روی دندانهایش دیده می شد که توجه خیلی ها را به خود جلب کرد. این درحالی است که فیلم اخیر او در آن زندگی شاه لوئی پانزدهم را روایت می کند، موجی از هیجان را در فرانسه ایجاد کرده است. با وجودی که جشنواره کن برای دپ و همه هالیوودی از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است، اما آقای دپ تصمیم گرفت تا در مراسم شام رسمی فیلمش شرکت نکند و به جای آن به استراحت بپردازد. تصاویر منتشر شده از صندلی خالی او در هتل کارلتون کن و غیبت او در این مراسم رسمی حسابی جلب توجه می کرد. جانی دپ چطور در جشنواره کن هواداران را حیرت زده کرد طبق گزارش های منتشره دلیل جانی دپ برای غیبت دراین مراسم شام، خستگی او بود. او بعد از یک روز کاری سنگین که از ساعت 10 صبح آغاز شده و با شرکت در کنفرانس خبری و چندین مصاحبه پی در پی و شرکت در مراسم عکاسی دیور ادامه یافت، ترجیح داد تا در انتهای روز به استراحت بپردازد. جانی دپ در نظر دارد تا به زودی اولین تجربه اش در دنیای کارگردانی را با فیلم Modi که زندگینامه یک هنرمند ایتالیایی به نام آمادئو مودیلیانی است، در کنار آل پاچینو جلوی دوربین ببرد. بیشتر بخوانید:

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
ویدئو های مرتبط
موردی نیست.
وبگردی
درک لانسفورد
هادی چوپان
مستر المپیا 2023
سامسون داودا
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...