جایگاه پولیسیچ در تیم ملی آمریکا به خطر افتاد

پولیسیچ یک ستاره بی چون و چرا برای ایالات متحده است اما زمان کم بازی کردن او در این فصل می تواند همه چیز را برایش تغییر دهد.
کدخبر (61335) | 04 شهریور 1401 | ساعت 09:22
0 107
جایگاه پولیسیچ در تیم ملی آمریکا به خطر افتاد
پولیسیچ یک ستاره بی چون و چرا برای ایالات متحده است اما زمان کم بازی کردن او در این فصل می تواند همه چیز را برایش تغییر دهد.

به گزارش سرخ نیوز و به نقل از مارکا، پنجره نقل و انتقالات هفته آینده به پایان می رسد و پولیسیچ در حال بررسی ماندن یا عدم حضور در جمع آبی ها است. فعلا منچستریونایتد تنها گزینه قابل قبول برای این بازیکن به نظر می رسد، اما در حال حاضر هیچ چیز مشخصی وجود ندارد. پولیسیچ در این فصل هیچ یک از سه بازی چلسی در لیگ برتر را از ابتدا در ترکیب تیمش شروع نکرده است. او فقط ۵۷ دقیقه در ۳ بازی به میدان رفته است که برای بازیکنی که ۶۴ میلیون یورو برای چلسی هزینه داشته، کافی نیست. آیا جایگاه او در ترکیب آمریکا در جام جهانی قطر در خطر است؟ پولیسیچ یک ستاره بی چون و چرا برای ایالات متحده است اما زمان کم بازی کردن او در این فصل می تواند همه چیز را برایش تغییر دهد. هفته گذشته، هشت نفر از هم تیمی های او در تیم ملی آمریکا برای باشگاه های خود گل زدند ولی او حتی در ترکیب تیمش نیست. شاید بزرگ‌ترین تهدید برای پولیسیچ همین بازیکنان باشند. جردن پفوک در یونیون برلین و جاش سارجنت در نوریچ سیتی فصل جدید را خیلی خوب آغاز کردند. این دو احتمالاً در حال حاضر جزو بهترین های آمریکا هستند. از سوی دیگر، برندن آرونسون و تایلر آدامز در لیدز در لیگ برتر درخشیدند. آرونسون مقابل چلسی گلزنی کرد و پولیسیچ از روی نیمکت بازی را تماشا کرد. یکی از دلایلی که ممکن است سرنوشت پولیسیچ در چلسی را تغییر دهد، این واقعیت است که مالکان چلسی هموطنان او هستند. تاد بوهلی باشگاه را از ورشکستگی نجات داد و می‌تواند کسی باشد که به پولیسیچ کمک کند تا بخشی کلیدی از برنامه‌های توماس توخل شود. سرمربی آلمانی از کیفیت پولیسیچ آگاه است زیرا او در بوروسیا دورتموند نیز مربی او بوده است. با این حال، آمدن رحیم استرلینگ کار را برای این آمریکایی دشوار کرده است تا بتواند در ترکیب اصلی قرار گیرد. زمان برای گرفتن تصمیمی که می تواند در آینده او کلیدی باشد برای این بازیکن در حال تمام شدن است

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...