جدی‌ترین شماره 9 برای رئال در صورت منتفی شدن امباپه

کادنا سر معتقد است اگر خرید کیلیان امباپه در تابستان منتفی شود، دوشان ولاهوویچ جدی‌ترین و قابل دسترس‌ترین شماره 9 برای رئال خواهد بود.
کدخبر (200856) | 08 تیر 1402 | ساعت 10:33
0 91
جدی‌ترین شماره 9 برای رئال در صورت منتفی شدن امباپه
کادنا سر معتقد است اگر خرید کیلیان امباپه در تابستان منتفی شود، دوشان ولاهوویچ جدی‌ترین و قابل دسترس‌ترین شماره 9 برای رئال خواهد بود.

به گزارش سرخ نیوز، در حالی که شایعات درباره احتمال انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید در تابستان جاری همچنان داغ است گزارش‌ها در اسپانیا حاکی است حتی در صورت برداشته شدن همه موانع این انتقال، به خدمت گرفتن امباپه برای رئال چنان بار مالی‌ای خواهد داشت که برای باشگاه اسپانیایی غیرممکن خواهد بود حتی اگر پاری سن ژرمن از مخالفت خود با جدایی امباپه دست بردارد ستاره فرانسوی می‌داند که انتقال او به مادرید برایش با ضرر مالی قابل توجهی همراه خواهد بود چرا که رئالی‌ها قادر به ارائه پیشنهاد دستمزدی معادل آنچه کیلیان در حال حاضر در پاریس دریافت می‌کنند نخواهد بود. در مجموع جذب امباپه در این تابستان بار مالی 400 میلیون یورویی خواهد داشت. امروز کادنا سر گزارش داد که مدیران رئال که می دانند خرید امباپه در این تابستان دشوار است، هری کین، ویکتور اوسیمن و دوشان ولاهوویچ را برای پر کردن جای خالی کریم بنزما مدنظر دارند. در مذاکرات اولیه برای کین، تاتنهام قیمت کاپیتان خود را 130 میلیون یورو اعلام کرد و همه چیز خیلی زود به بن بست خورد. ناپولی هم برای اوسیمن 150 میلیون یورو می خواهد که رئال چنین رقمی را هزینه نخواهد کرد اما در مورد ولاهوویچ شرایط متفاوت است. جدی‌ترین شماره 9 برای رئال در صورت منتفی شدن امباپه ستاره صرب که فصل گذشته نتوانست در یوونتوس بازی های درخشانی انجام دهد، با 60 میلیون یورو می تواند جدا شود و یووه حتی حاضر است او را قرضی با بند خرید نیز واگذار کند. در واقع او فعلا قابل دسترس‌ترین و جدی‌ترین گزینه در صورت منتفی شدن خرید امباپه خواهد بود. تابستانی طولانی در پیش است و هر اتفاقی در آن ممکن خواهد بود.  

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...