جلسه موفقیت آمیز با درویش؛ علیرضا بیرانوند در پرسپولیس می ماند

علیرضا بیرانوند، دروازه‌ بان شماره یک پرسپولیس در جلسه 90 دقیقه‌ ای با رضا درویش به اختلاف نظر شکل گرفته پایان داد و به کار در این تیم ادامه خواهد داد.
کدخبر (201725) | 10 تیر 1402 | ساعت 12:35
0 104
جلسه موفقیت آمیز با درویش؛ علیرضا بیرانوند در پرسپولیس می ماند
علیرضا بیرانوند، دروازه‌ بان شماره یک پرسپولیس در جلسه 90 دقیقه‌ ای با رضا درویش به اختلاف نظر شکل گرفته پایان داد و به کار در این تیم ادامه خواهد داد.

به گزارش سرخ نیوز، علیرضا بیرانوند چندی پیش برای دریافت مطالبات خود با مدیران پرسپولیس به اختلاف نظر برخورده بود و دو اخطار نیز به باشگاه ارسال کرده بود؛ بدین ترتیب شایعه فسخ قرارداد بیرانوند جدی شود، در جلسه‌ای که امروز با رضا درویش داشت، به این اختلاف پایان داد و کار را در فصل آینده نیز در جمع سرخپوشان دنبال خواهد کرد. بیرانوند که به واسطه عملکرد موفقی که در پایان فصل داشت، برخی آپشن‌های در دسترس وی فعال شده بود، در مذاکره ای که با باشگاه داشت خواهان پرداخت آن شده بود. موضوعی که به دلیل مشکلات مالی باشگاه رسپولیس قابل اجرایی در آن بازه زمانی نبود و همین مساله عاملی شد تا او ضمن ارسال دو اخطار در مفاطع مختلف، خواهان بررسی این مساله و پرداخت کامل مطالبات خود شود و در آستانه فسخ قرارداد قرار گرفته بود.

اخطار دوم بیرانوند به پرسپولیس / فرصت 5 روزه برای پرداخت مطالبات!گفت و گوی 90 دقیقه ای علیرضا بیرانوند و رضا درویش

درویش که بعد از بازگشت بیرانوند از اردوی تیم ملی که با مصدومیت این بازیکن نیز همراه شده بود، به ملاقات وی رفته بود، جلسه کاری‌شان را به روز دیگری موکول کرد. این جلسه امروز قرار بود ساعت 2 عصر در ساختمان باشگاه برگزار شود اما در ادامه به دلیل شلوغ شدن محوطه باشگاه و دوری از حواشی و جوسازی‌ها، باشگاه ترجیح داد این جلسه را به مکان دیگری منتقل کند. در نهایت در گفتگوی 90 دقیقه ای طرفین، آنها به نتیجه مطلوب برای شیوه دریافت مطالبات و ادامه همکاری دست یافتند تا گلر شماره یک پرسپولیس به کار خود در فصل آتی در این تیم ادامه دهد.   آخرین اخبار فوتبال ایران
  1. شماره یک نقل و انتقالات استقلال در راه تهران
  2. واکنش رادوشویچ به پیشنهاد استقلال!
  3. علت قرارداد یک ساله شهاب زاهدی با پرسپولیس چیست؟
  4. معمای خط حمله پرسپولیس؛ یحیی چقدر روی این ستاره حساب می کند؟

افزودن دیدگاه

دیدگاه کاربران

دیدگاهی ثبت نشده است.
در حال دریافت...
وبگردی
هادی چوپان
سامسون داودا
وسلی ویسرز
آرنلود کلاسیک 2024
سرخ‌نیوز گردی
شما آفلاین هستید...